Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Cesar Millan

  Čeští pejskaři míří do O2 Arény

  20.04.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Cesar Millan (celým jménem César Millán Favela) se narodil v Mexiku. Vyrůstal v chudých poměrech na farmě, kde se však brzy projevil jeho mimořádný talent v "komunikaci" se zvířaty, především se psy. Už v Mexiku se mu proto začalo přezdívat "el perrero" neboli "zaříkávač psů". Ilegálně se dostal do Spojených států, kde jeho hvězdnou kariéru odstartovala "převýchova" psa hollywoodského herce Willa Smithe.

  Slavný cvičitel lupa
  Slavný cvičitel | archiv

  „Milovníci psů jsou stejní všude na světě, neliší se národností. Mají stejnou vášeň, vděčnost a ochotu se učit. Psi sjednocují svět. Vždy říkám, že když postavíte psa před křesťana, žida a muslima, nikdo nebude mluvit o náboženství. Všichni budou mluvit o psech," říká Cesar Millan, který v neděli 29.dubna uvede v Praze svoji novow show. Hosit ho bude opět O2 arena, kterou při své loňské premiéře téměř celou zaplnil. A letos tomu nebude jinak.  

  Celý program bude tlumočit do češtiny a večerem provázet Libor Bouček
    

  Cesar Millan, který po "Zaříkávači psů" nyní sklízí neméně velký úspěch se svým novým televizním pořadem "Psí národ Cesara Millana", poodhalí publiku ve zbrusu nové live show tajemství šťastnějšího a zdravějšího vztahu mezi lidmi a jejich psími miláčky.Na psech různých ras vybraných od českých majitelů bude opět demonstrovat své unikátní výcvikové metody, které jsou výsledkem jeho více než pětadvacetileté praxe. Ukáže publiku, jak jednoduše lze mezi lidmi a psy při oboustranném respektu a důvěře navodit harmonii a rovnováhu. „Když nerozumíte, co vám váš pes sděluje, budete v jeho výchově chybovat. A tyto chyby povedou k jeho nežádoucím návykům.  Doufám, že když lidé pochopí svět psů, budou je schopni změnit. A možná trochu i sami sebe," říká Cesar Millan. 

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...