Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KONCERT

  Legendární Alphaville míří do Čech. Frontman Gold se nemůže dočkat Gotta

  14.04.2018 03:03 / celebrity google+ twitter facebook

  Být navždy mladí a populární. To by si přálo mnoho kapel. A některým se to vážně daří!

  Alphaville lupa
  Alphaville u nás proslavil hit \\ | Alphaville

  Hvězdy sladkých „osmdesátek“, kdo by je neznal. Hity jako Big in Japan či Forever Young bořily v té době hitparády na všech světadílech planety. Roztomiloučkému frontmanovi Marianu Goldovi ležely v té době fanynky u nohou a Alphaville vyprodal vše, kam dorazil.  

  Plánují setkání s Karlem Gottem
   

  Ani téměř po čtyřiceti letech však Alphaville neskončil. Německou káru této větově známé kapely táhne stále stejný frontman Marian Gold a stále lítá po světe, kde po něm všichni chtějí jeho megahit Forever Young. „Koncertovat nás stále baví, děláme to už strašně dlouho, ale máme to pořád rádi. Dokud to půjde, končit rozhodně nechceme“, uvedl Gold, který před třemi lety oslavil už šedesátku. Ani v tomto věku se však nezastaví. V nejbližší době ho čekají koncerty v Rumunsku , Polsku a tři má naplánované dokonce v Americkém Hollywoodu. O Alphaville je prostě stále zájem a v říjnu přijedeme i k nám. V plánu má totiž koncert v legendární Lucerně a ve středočeské Příbrami.

   

  Právě s Českou republikou je Alphaville úzce spojen jejich hit Forever Young se totiž po počeštěném přezpívání Karlem Gottem (Být stále mlád), stal dokonce jedním z největších mistrových hitů. Však si ho taky pánové před devíti lety v Praze společně zazpívali. Povede se to i teď? „Karla mám moc rád. Na mé koncerty v Příbrami i v Praze jsem ho pozval a producenti VDN Promo těchto koncertů ho oficiálně požádali. Věřím, že alespoň na chvilku dorazí a že to spolu ještě jednou roztočíme“, uzavřel Gold. Koncerty se konají 4 a 5. Října.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...