Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČESKÝ MODEL

  Tento nenápadný kluk je světovým Top modelem!

  13.04.2018 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Český model Petr Havránek (21) chodil na newyorské show Dolceho & Gabbany po jednom molu s Naomi Campbell. Pokořil tím většinu českých modelek! V tuzemsku ho zná jen málokdo, za to se mu daří dělat pořádnou díru do světa!

  Petr Havránek lupa
  Petr Havránek | Archiv P. Havránka

   Byl to vskutku hvězdný večer. V publiku seděla jedna hvězda vedle druhé. Sarah Jessica Parker alias Carrie ze seriálu Sex ve městě dorazila v kabátu s výraznými květinovými vzory, který vypadal, jako by byl ušitý ze zámeckých závěsů. Krásná herečka Catherine Zeta-Jones přišla s neméně půvabnou dcerou Carys.Pozvání na přehlídku v Rockefellerově centru v samém srdci New Yorku si nenechali ujít ani zpěváci Nick Jonas a Rita Ora , německá herečka a bývalá modelka Diane Kruger, americký komik Jamie Foxx  či herecká legenda Isabella Rossellini. 

  Paradoxně to byla asi nejpohodovější přehlídka, co jsem kdy dělal
   


  A stejně hvězdné bylo i hemžení na přehlídkovém molu. Vedle hlavní hvězdy přehlídky Naomi Campbell  sdílel scénu také mladý český model Petr Havránek . „Byl to zážitek, který si budu pamatovat do konce života. O to se postarala Liza Minnelli, když při mém vstupu na pódium začala zpívat New York, New York,“ popsal Havránek. V tu chvíli mu po těle naskočila husí kůže. „Paradoxně to byla asi nejpohodovější přehlídka, co jsem kdy dělal. I když tohle byla jedna z největších přehlídek roku, tak všichni v zákulisí byli úplně v pohodě. Žádný zbytečný stres,“popsal Petr atmosféru velkolepé módní show. „U nás je bohužel takový zlozvyk věci zbytečně nafukovat a snažit se něco si dokazovat…“ dodal.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...