Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  UMĚLÉ POPRSÍ!

  Hanka Reinders musí na operaci svých prsou! Implantáty jí praskly!

  13.04.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Moderátorka Hanka Reinders lituje toho, že se před léty rozhodla pro zákrok. „Je mi to líto, ale před deseti lety chtěla prostě Mašlíková prsa, aby nemusela nosit push-upky, takže teď, kdybych to mohla vrátit, tak bych to vrátila,“ dodává. Hanka Reinders bude muset podstoupit další operaci poprsí. Poté, co jí implantáty praskly, jí nezbývá nic jiného, než si jít dekolt k plastickému chirurgovi opravit. Kdy se dočká nových ňader?

  Hana Mašlíková lupa
  Moderátorka na dovolené. | Archiv H. Reinders

  Před deseti lety si je nechala zvětšit, pak ale nastaly komplikace a teď bude muset na operaci. „Operaci nepopírám, v budoucnu ji budu muset podstoupit. Zatím se ale nechci vyjádřit k tomu, kdy to bude,“ komentuje pohledná moderátorka.   

  Implantáty jsou trochu poškozené, prasklé takzvaně!
   

   

  Kvůli implantátům moderátorka také nekojí. „Nekojím, protože tam byl nějaký problém s implantáty, ale to už jsem věděla dopředu, ale i přesto se řešilo, jestli budu kojit, ale ve finále se lékaři rozhodli to raději zastavit, protože ty implantáty jsou trochu poškozené, prasklé takzvaně, zatím se s tím nic neděje, ale nechtěla bych poškodit dítě, protože nikdo neví, jestli by se to mohlo prosáknout do toho mléka nebo ne,“ prozradila už před časem.

   

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...