Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VŠECHNY ŠOKOVALA!

  Diana Kobzanová je před porodem!

  12.04.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Diana Kobzanová oznámila těhotenství. A rozhodně se nejedná o žádný začátek. Do porodu zbývá 14 dnů! Sotva se před pár dny po dlouhých měsících internetového mlčení opět přihlásila do éteru, naservírovala světu opravdové překvapení.

  Kobzanová lupa
  Kobzanová těhotenství tajila | SuperZoo.cz

  Kobzanová, která má s Frolíkem dceru Ellu, se těší, že tentokrát bude rodit v teple. Ella totiž přišla na svět v prosinci a v kanadském Winnipegu. "Do porodnice půjdu za dva týdny v šortkách a žabkách, úplnej sen," dodala tajnůstkářka. Vypadá to, že druhý porod plánuje na Floridě, kde nyní s rodinou pobývá.  

  Do porodnice půjdu za dva týdny v šortkách a žabkách!
   

   

  "Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím. Není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí. Ale Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkýho mimina a dá přednost rodině. Proto, myslím, je fér, abyste to od nás věděli dřív, než z médií. Tyhle fotky pořídil můj švára před asi 15 minutami, protože kromě toho, že to nehlásíme, také se zásadně nefotíme. Já na ty romantický vystrčený břicha nejsem, ale oblečená ještě pořád můžu mrkat na pěkný kluky," napsala k fotce Kobzanová.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...