Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HVĚZDA TVÁŘE

  Milan Peroutka jde na operaci! Čeká ho vážná plastika!

  12.04.2018 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jak známo idol žen a dívek, zpěvák a herec Milan Peroutka utrpěl nedávno vážný úraz kolene. Sice se snažil rehabilitovat, posilovat, ovšem podle lékařů vše vyřeší až operace a plastika vazů. A tak, i když má nabitý program, prostě na kudlu musí.

  Peroutka lupa
  Milan Peroutka | Showpix.cz

  „Trošku jsem to oddaloval, ale nejde to do nekonečna. Do Vojenské nemocnice na zákrok nastupuji v pondělí. Trochu jsem to uspíšil i proto, že jsem získal roli Woofa v chystaném světově proslulém muzikálu Vlasy, který uvede v premiéře Divadlo Kalich 18. ledna 2019 a já chci být do začátku zkoušek úplně fit,“ prozradil Milan, pro něhož je tahle pecka srdeční záležitostí a vnímá ji i jako velkou legendu. Vždyť Vlasy měly v Americe světovou premiéru před padesáti lety. 

  Chci být do začátku zkoušek úplně fit!
   

   

  Podobné city a pocity chová k muzikálu i představitel hlavní mužské role Bergera, Roman Tomeš, který ji bude alternovat s Přemkem Pálkem. „Já jsem slyšel tenhle muzikál poprvé ve filmové podobě, a to na konzervatoři a hned jsem si ho zamiloval. Mě totiž vždycky bavila revolta, která má hlubší dosah a Vlasy jsou pro mě generační výpovědí. Hippies chtěli mír, lásku, možná to trošku přeháněli s dogami a sexem, ale byl to jejich útěk před realitou, s níž nesouhlasili. Kdybych žil v té době určitě i já bych byl hipísák. Moc se na představení těším, bude to určitě nádherný zpívání,“ zasnil se Roman Tomeš. „Muzikál Hair byl vůbec prvním muzikálem, který jsem kdy viděla. Hudba i příběh samotný mě dojímají dodnes. Je to splněný sen, že si v něm mohu tady v Kalichu zahrát,“ uvedla Sheila, neboli Petra Vraspírová.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...