Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE ZPĚT!

  Už se zase hraje! Muzikál Mamma Mia!

  12.04.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Písničky skupiny ABBA opět zní pražským Kongresákem a Leona Machálková, Ivana Korolová, Hana Křížková, Olga Lounová, Bronislav Kotiš, Pavel Vítek, Oldřich Kříž a Tomáš Smička uvedli v obnovené premiéře oblíbený muzikál Mamma Mia! v Kongresovém centru Praha.

  Mamma Mia lupa
  Filmová verze muzikálu Mamma Mia! | MammaMia.cz

  Ve 23 exkluzivních představeních opět rozehrají příběh Donny, její dcery na vdávání a třech potencionálních otců, tak jak to známe ze stejnojmenného filmu s Meryl Streep. Diváci se mohou znovu těšit na největší hity skupiny ABBA jako; Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka. Do třpytivých tanečních kombinéz se znovu obléknou přední hvězdy českého showbusinessu.  

  Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka.
   

   

  V hlavní roli matky Donny se objeví Alena Antalová, Leona Machálková, Daniela Šinkorová nebo Helena Vondráčková. Dceru Donny – Sophie hraje Hana Holišová, Ivana Korolová a Petra Vraspírová. ABBA kombinézu oblékají také muži, tatínkové Sophie – Petr Kolář, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Tomáš Trapl, Oldřich Kříž, Roman Vojtek, Bronislav Kotiš, Jiří Langmajer nebo Bořek Slezáček. O letních prázdninách se do kin dostane druhý díl stejnojmenného filmu, opět v hlavní roli s Meryl Streep. Diváci si tak mohou osvěžit původní příběh v pražském Kongresáku v divadelní podobě.

  lum | bleskove.cz

  Témata: Mamma Mia
  Komentáře ke článku
  loading...