Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOVOLENÁ

  Jakub Kohák miluje zvláštní jídlo!

  11.04.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jakub Kohák, kterého jste v poslední době mohli vidět v show Tvoje tvář má známý hlas, si dělá legraci ze všeho možného i nemožného. Momentálně tráví volné dny na dovolené v Bangkoku a nebyl by to on, kdyby nevymyslel nějaký ten šprým.

  Kohák Jakub lupa
  Jakub Kohák | Archiv

  Filmový režisér a herec Jakub Kohák  vyrazil na dovolenou do Bangkoku a zažívá pořádnou jízdu. Nejdříve se projel v povedené káře a nakonec ukázal i večeři plnou bílkovin. Tohle se jen tak nevidí. Nejdříve se na sociální síti pochlubil snímkem, na němž je vidět takzvaný tuk-tuk, ve kterém se filmový režisér projel. Nechybí ani záběry jízdy, kterou si jistě pořádně užil. To ale zdaleka nebylo vše.  

  Pro Jakuba to musela být jistě velká lahůdka.
   

   

  Poté, co docestoval na dané místo, zaznamenal pro své fanoušky i stravu, kterou, jak se zdá, můžete vidět v Asii na každém kroku. Pochutnat si tak můžete na různých červech, housenkách, cvrčcích a dalším chutném hmyzu, takže pro Jakuba to musela být jistě velká lahůdka. Jeho další kroky směřovaly do Barber’s shopu, kde si pánové nechávají sestřihnout nejen vousy. Jak je vidět, Jakub si dovolenou užívá plnými doušky. Tak uvidíme, s čím zajímavým se ještě pochlubí. Každopádně už teď můžeme říct, že to rozhodně bude stát za to.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...