Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘIZNÁNÍ

  Felix Slováček: Lžu oběma! Gelemové i Partasové!

  10.04.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  V pavučině lží! Felix Slováček poprvé přiznal, že své manželce a ani milence neříká pravdu! Dáda Patrasová ho obvinila z toho, že to hraje na obě strany. Muzikant přišel s překvapivým vysvětlením, proč to dělá.

  Patrasová Slováček lupa
  foto | profimeida

  Objevila se informace, že Slováček kvůli Lucii Gelemové (35) začal v tichosti osnovat rozvod s královnou dětských srdcí. Zatímco milence sliboval svoji svobodu, manželce tvrdí, že se rozvádět nechce. „Zřejmě říká něco jiného mně a něco jiného paní Gelemové,“ míní Dáda. A Felix jí dal překvapivě za pravdu.  

  Záletník se snaží hájit tím, že není v lehké situaci.
   

   

  „Já chci hlavně klid,“ přiznal deníku Aha! Slováček. „Řekl bych to slovy písně Nadi Urbánkové: Byls ten nejmilejší, nejmilejší lhář, krásné báchorky jsi mi říkal, tváří v tvář. Ať už chtěls či nechtěls lhát, odpouštím ti tisíckrát, byls ten nejmilejší, nejmilejší lhář,“ šokoval hudebník. Na dotaz, zda lže oběma ženám, dal jasnou odpověď: „ANO!“

   

  Záletník se snaží hájit tím, že není v lehké situaci. „Je to teď hodně vyhrocené, nechci ubližovat ani jedné z žen. Všem bych nám přál klid,“ uzavřel Felix s tím, že snad se vše uklidní během jeho dovolené. V pátek totiž odletěl s výtvarnicí do Kalifornie, kde pár stráví dva týdny.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...