Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ JASNO!

  Anna Slováčková: Nikdo asi nejsme úplný ideál!

  10.04.2018 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Před více než třiceti lety se tam roztáčela kola strojů a z hal se ozýval jejich rachot, v současné době připomíná industriální hala Pragovky dokonale děsivou scenérii z horroru. Všude se válí rozbité sklo, hnijí trámy a prohání se vítr. Ovšem rachot zůstal, ne ten z dob reálného socialismu, ale z hudebních nástrojů, které doprovázejí zpěvačku Aničku Slováčkovou a její vokalistku na nově vybudovaném pódiu. V obřích prostorách haly se totiž točí klip k písničce Pod lampou, který pojednává o ne zrovna idylickém milostném vztahu plném intrik a lží. A rockerka Slováčková se v něm představuje jako žena dvou tváří- pozitivní a temné.

  Slováčková Anna lupa
  Anička Slováčková | Archiv

  „Která jsem já? Toť otázka. Nikdo asi nejsme úplný ideál,je to tak, že jednou jsi dole, jednou nahoře, přesně tak, jak to v životě bývá. Ale já jsem spíš ta hodná holka,“ s úsměvem vysvětlila Anička. Zpěvačku doprovází její kapela The primes, režie se ujal Zbyněk Raušer a všechny nezbytnosti kolem natáčení zařizuje a vyřizuje její kamarádka a rovněž „pěnice“ Markéta Poulíčková. Jak tvrdí zpěvačka všichni mají zásluhu na nově vznikajícím klipu, protože hudba i text písničky byly společným dílem. A proč se točí zrovna v dokonale zdevastovaném prostředí?  

  Já jsem spíš ta hodná holka!
   

   

  Já to tady mám ráda. Uvažovali jsme o tom, že bychom točili třeba na některém zámku, ale to padlo. Tohle prostředí tvoří takový kontrast k písničce. Je to tu prostě a fajn a až klip uvidíte zanedlouho celý budete mít stejný názor. Ne vše je růžové a jen a jen krásné, takže proč ho nerealizovat v netradičním prostředí. Dost ale tajenek, počkejte si nějaký ten den, až budeme mít hotovo a uvidíte a uslyšíte,“ dodala Anička Slováčková, ukončila kratičkou pauzu a jelo se s natáčením dál.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...