Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZVOD!

  Laďce Něrgešové krachlo manželství!

  10.04.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když Laďku Něrgešovou před jedenácti lety Jaroslav Plesl požádal o ruku a následovala pohádková svatba v Ledeburských zahradách Pražského hradu, vypadalo to na lásku do konce života. Z manželství nemá ale naštěstí jen zklamání, ale hlavně dvě děti, které jsou pro ni v posledních měsících největší radostí a oporou.

  Laďka Něrgešová lupa
  Něrgešové krachlo manželství! | Archiv

  Jejich vztah nezachránilo ani narození druhého dítěte! Manželství Laďky Něrgešové s novinářem Jaroslavem Pleslem  odzvonilo. Nyní o tom poprvé promluvila! „Tohle je velmi nepříjemná životní situace, se kterou se snažím už pár měsíců vyrovnávat,“ svěřila moderátorka primáckého Top Staru. „A můžu říct jen to, že udělám všechno pro to, aby to celé mělo co nejmenší dopad na naše děti,“ potvrdila matka dvaadvacetiměsíční dcery Medy a devítiletého syna Adama. S manželem by neměla žít ve společné domácnosti už od léta loňského roku.  

  Ano, zhubla jsem, ale za tuhle cenu byste to nechtěly.
   

   

  „Zhubla jsem určitě těch osmadvacet kilogramů, co jsem s Medou přibrala. Ale nevážím se, takže možná i víc...“ přiznala loni v prosinci Blesku, když všechny šokovala extrémní vyhublostí. „Ano, zhubla jsem, ale za tuhle cenu byste to nechtěly...“ naznačila Něrgešová v rozhovoru pro Blesk pro ženy.  

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...