Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁLKA MODELEK!

  To je boj! Nela Slováková napadla Jágrovu holku!

  09.04.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Nic snad lidi na sociálních sítích nepotěší víc, než kddyž se do sebe pustí dvě krásné holky. Veronika Kopřivová, to pořádně schytala od Nely Slovákové. Dřív se zápasilo v bahně, dnes se dávají statusy...

  Nela Slováková lupa
  Nela se toho nebojí | Archiv

  Na svůj Instagram Nela nejprve vložila hádanku, kterou položila svým fanouškům. „Dnes jsem zase jako každý den měla strašně moc práce. Já chudinka jsem se nestihla ani najíst a koupit si své oblíbené kafe,“ píše v úvodu a následně pokračuje: „Neměla jsem čas ani telefonovat. Akorát jsem přidala několik Stories a fotku samozřejmě a upozornila po 295. bulvár, že já a my ho opravdu nepotřebujeme a moje jediné přání je, aby nám dali pokoj (to určitě).“ Na konci svého "rýpání" se brněnská královna Instagramu ptá svých fanoušků, zda ví, o kom je řeč. Samozřejmě všichni pochopili, že o Veronice Kopřivové.  

  Slečně Kopřivové jsem ‚fandila‘. Říkala jsem si, že je to chudák holka, co ji nikdo nemá rád.
   

   

  "Nes*ru se do nikoho, kdo se nes*re do mě. Když o někom mluvím, jsem konkrétní. Když je někdo zlý na mě, rozhodně já nebudu milá! Slečně Kopřivové jsem ‚fandila‘. Říkala jsem si, že je to chudák holka, co ji nikdo nemá rád. Za mladistvé chyby přece nemusí platit doteď a je i celkem šikovná, rozjela svůj byznys,“ napsala Slováková s tím, že tyto sympatie k ní ztratila poté, co na jejím profilu našla narážku na svou osobu. „Proč si o mně píše Stories a nekontaktuje rovnou mě, když se jí něco nelíbí?“ zeptala se.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...