Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SOUTĚŽ KRÁSY

  Kdo bude novou Českou Miss? Tipovat můžete už nyní!

  08.04.2018 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Soutěž krásy Česká Miss zná svých deset finalistek. Ty se 2. června 2018 v Ostravě utkají o titul nejkrásnější dívky České republiky.

  Finalistky lupa
  Jedna hezčí než druhá - podívejte se na fotogalerii | Česká Miss

  Bylo těžké vybrat. "Mezi semifinalistkami bylo mnoho krásných dívek a nebylo vůbec jednoduché vybrat finálovou desítku. Navíc, dívky působí nějak na fotografiích, ale když je následně vidíte celý den a hodnotí se mnoho aspektů, zaujmout úplně jinak než z jedné fotografie,“ řekla ředitelka soutěže a spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková. „Hodnotil se jejich vzhled, postava v plavkách, vystupování a vyjadřování i to, jak se na semifinále připravily. Spousta dívek byla neskutečně dobře připravena a zaujaly také volnou disciplínou, která o nich mnoho prozradila. Česká Miss má být krásná dívka se štíhlou souměrnou postavou, ale nesmí jí chybět charisma, smysl pro humor či sebedůvěra.“  

  Dívky jsou stále šikovnější a chytřejší
   

  Dívky v semifinálový den čekalo jednotlivé představení, volná disciplína, promenáda v plavkách a společenských šatech či otázky porotců. V rámci volných discíplín byly semifinalistky velmi kreativní a porotci mohli vidět zpěv, hru na klavír nebo saxofon, moderní tanec či tanec v kroji, vtipnou ukázku biatlonu, vzpírání s činkami, břišní tanec, moderní aerobic, dvě dívky si dokonce přivedly na semifinále své psí miláčky, několik dívek kreslilo, skákalo přes švihadlo, recitovalo a jedna soutěžící, jež má zkušenosti se zahraničním modelingem, měla připravenou vtipnou scénku z focení v Číně. Volné disciplíny byly často profesionální a opravdu atraktivní a na základě toho se i vedení České Miss rozhodlo zařadit volnou disciplínu zpět do programu finálového galavečera. Ta tam v posledních letech chyběla.

   

  Já jsem si moc užívala to, že jsem mohla být součástí poroty a být na i na druhé straně. Nejvíce mne potěšilo, jak byly semifinalistky většinou skvěle připravené na volnou disciplínu. S finálovou desítkou dívek jsem moc spokojená,“ přiznala úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, která 2. června 2018 svou korunku předá nové České Miss 2018.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Česká Miss
  Komentáře ke článku
  loading...