Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Neskousla to!

  Princezna Verešová: Andreo, teď královnou je Simona! Pravdivá pohádka o čarovném plese!

  08.02.2016 19:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Za sedmero horami, za sedmero doly, seděla v krásném Špindlerově Mlýně ještě krásnější Andrea Verešová. Bylo nádherné slunečné počasí a naše Andrejka si ho nemohla užít. Důvodem bylo, že byla prostě smutná. Šíleně smutná princezna… Ptáte se, proč princezna ze (Špindlerova) mlejna nedokázala předvést svůj pověstný úsměv? My vám to řekneme...

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová je nekorunovanou královnou sobotního plesu. | profimedia

  Tato pohádka má šťastný konec, ale pro Verešovou asi ne. Jelikož byla smutná, rozhodla se promluvit ke svému adoptivnímu českému národu, který si ji vzal za svou. Vedle Verešové seděl její princ Daniel Volopich a oba přemýšleli, proč jsou na lyžování a nebaví se na Plese v opeře. Když Andrea promluvila pro portál Blesk.cz svou lámavou češtinou, stálo to opravdu za to. Byla to slova, která by si mohla v pohodě pověsit na krk a udělat si z nich perlový náhrdelník. Ano, naše šíleně smutná princezna perlila jedna radost.

   

  Verešová letos na Plese v opeře chyběla. Místo toho lyžovala ve Špindlerově mlýně, odkud vysílala vzkazy pro český národ!
    

  „Myslím, že jsem svojí neúčastí o nic nepřišla. Ráda jsem dala šanci a prostor vyniknout i jiným děvčatům. Já už jsem se tolikrát stala královnou plesu, že mi to rozhodně nechybí a skutečně si nemám co dokazovat,“ řekla pro Blesk.cz princezna ze mlejna (Špindlerova). Zřejmě neskousla trpkou pilulku prohry, že na trůn Plesu v opeře zasedla Simona Krainová. Na trůn, který ale Verešové nikdy nepatřil. Právě proto řekla, co si raději mohla nechat pro sebe.

   

  „Simonu mám ráda, je to krásná žena a v šatech od Pištějové nepochybně vypadá krásně a je zaslouženou královnou plesu. Těší mě, že jsem se stala pro jiné inspirací a opakují po mně. To je pro mě největší vítězství a zadostiučinění,“ prozradila další moudrost Andrejka. My pro tebe máme jeden vzkaz, Vereško! Příště nelyžuj a raději přijeď. Po bitvě je každý generál.

   

  A tak všichny žili šťastně, až dokud… No, vždyť ten konec vlastně už znáte!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...