Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LEGENDA PROMLUVILA!

  Daniela Kolářová : Čekají nás masivní protesty, demonstrovat půjdu

  18.03.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Daniela Kolářová neskrývá rozčarování z toho, kam během posledních let Česká republika směřuje. Stejně jako další umělce ji popudil útočný inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana a poukazuje na zvláštní situaci, kdy zemi řídí vláda, která nemá důvěru.

  Kolářová lupa
  Kolářová se s tím nikdy nepárala. | Archiv

  Kolářová přiznává zklamání z polistopadového vývoje a naráží na to, že v posledních letech a měsících se situace výrazně zhoršila. „Je tu absence nějakého vkusu a hodnot. Já jsem se domnívala, že ty hodnoty si pojmenujeme a budeme k nim směřovat,“ říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy herečka, která ale míní, že takový posun v Česku nenastal. Že neexistuje žádný morální rejstřík. 

  "Mám stažený žaludek, podobně jako v roce 1989!"
   

   

  Slova hlavy státu Miloše Zemana během inaugurace ji prý nepřekvapila. „Od toho pána jsem nic jiného nečekala,“ říká upřímně a na otázku, zda má smysl výzva Pět vět, kterou podepsalo 370 filmařů během Českého lva, krčí rameny. „Já si to neumím představit, jestli to někoho dojme nebo si toho bude chtít všimnout. Mám stažený žaludek, podobně jako v roce 1988 nebo 1989, že nás čekají daleko masovější protesty a bude se něco dít. Budeme muset tu lehce nabytou demokracii bránit,“ tvrdí rozhodně.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...