Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Pořád krásná!

  Brožová slaví narozeniny: Má 48 a je pořád kus! 5 nejsexy fotek Kateřiny!

  08.02.2016 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Brožová, která zítra oslaví své narozeniny, je na české šoubyznysové scéně stálicí! Někteří ji berou jako herečku, zpěvačku, jiní naopak jako moderátorku, ale jedno se jí nechat musí! Na to, že za tři roky oslaví padesátiny, je pořád k nakousnutí! My jsme našli pět jejích nejvíce sexy fotek!

  Brožová lupa
  Kateřina Brožová je ve svém věku stále k nakousnutí! | Profimedia

  Jedni Brožovou milují, druzí zatracují, nicméně jen těžko bychom hledali tak výraznou a stále atraktivní herečku, moderátorku, ale i zpěvačku, jako je právě Kateřina.  

  Kateřina Brožová slaví své 47. narozeniny a je stálicí českého šoubyznysu. A pořád je krásná a svěží!
   

   

  Její filmové a televizní role znají všichni. Od Života na zámku, přes Pojišťovnu štěstí, po Stopy života a mnohé další. Její divadelní a muzikálové role zná o něco méně lidí. Ale jako moderátorku jí v posledních letech sledují statisíce lidí na TV Barrandov, kde má i svůj vlastní pořad. V kondici se udržuje cvičením, kvalitním jídlem a zdravým životním stylem.

   

  Kateřina Brožová, přesto, že oslaví přesně za tři roky padesátiny, na to rozhodně nevypadá. Člověk by jí řekl sotva pětatřicet. "Geny mám po mamince a snažím se pro to i něco dělat. Takže cvičím a snažím se také pozitivně myslet," radí všem ženám podobného věku Brožová, která měla také na Silvestra svůj celý komponovaný pořad, který moderovala.

   

  Proslavila se i jako zpěvačka a muzikálová herečka. Dokonce před rokem zářila na prknech pražského Divadla Broadwayi, kde ztvárnila Matu Hari. Nyní se do muzikálových rolí zatím nepouští. Natáčí seriál Doktorka Kellerová, moderuje v televizi a má i své další aktivity. Ke všemu se stará o dceru a domácnost. To je zkrátka na jednu, i když krásnou a stále svěží celebritu, až až...

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...