Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NECHUTNÝ ÚTOK!

  Zuzana Vinzens přestřelila! Napadla Krainovou a Marešovou!

  14.03.2018 11:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Ředitelka zaniklého Plesu v opeře a blogerka Zuzana Vinzens, proti sobě během týdne dokázala poštvat každého, kdo má trochu zdravého rozumu v hlavě. Kvůli vlastnímu zviditelnění se nezdráhala urazit ženy, které něco dokázaly, nebo na sobě tvrdě dřou! Má tohle opravdu zapotřebí, nebo jen plive žluč, protože přišla o Ples v opeře? Každopádně by byla na místě omluva!

  Vždy dokonalá Simona Krainová lupa
  Simona Krainová chodí vždy dokonale upravená! | Showpix.cz

  Nevidí si do pusy! „Tenhle týden jsem ve Stories upozornila na existenci aplikace FaceApp a strhla se šílená smršť. Jako bych prozradila nejstřeženější tajemství českého Instagramu a showbyznysu,” postěžovala si Vinzens, která se navezla do dam jako jsou Monika Marešová či Simona Krainová. Jenže si nevybrala zrovna nejlépe. Ani jedna z nich se nemá problém ukázat nenalíčená po ránu, nebo zpocená, když zrovna maká na své postavě ve fitku! Sebepropagace za každou cenu se nedá dělat na někom, kdo je neúspěšný, nebo se o něj nikdo nezajímá.  

  Tohle se prostě Zuzaně Vinzens moc nepovedlo!
   

   

  To byl hlavní důvod, proč si vybrala Moniku Marešovou, která je momentálně v médiích skloňována ve všech pádech. Naši nejúspěšnější modelku, kterou na Instagramu sledují statisíce lidí, Simonu Krainovou pak už ze zjevného důvodu nemohla vynechat. “Nikdy jsem neměla problém se vyfotit nenalíčená, mám se ráda a jsem šťastná hlavně když se líbím mému muži. Víc k tomu není potřeba říkat,” odepsala na dotaz bleskově.cz Simona.

   

  Právě Zuzana Vinzens jako ředitelka Plesu v opeře, byla v tomto období zvyklá na mediální pozornost. Jenže kvůli rekonstrukci Státní opery, nemá svou obscesi kde provozovat. Není nic jednoduššího, než jedovatě plivnout po těch, kteří každý den dřou na tom, aby byli na vrcholu. Tohle se prostě Zuzaně Vinzens moc nepovedlo a cesta ke zviditelnění svého blogu tudy nepovede.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...