Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

    hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

    RYBÁŘKA ROKU!

    Bučková se nezdá! Neuvěříte co chytila!

    14.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

    Modelka Eliška Bučková dokázala, že má pořádnou páru. S přítelem Jakubem Vágnerem vyrazila na ryby do Afriky a nejenom, že jich pár i sama ulovila, nenechala se ani vyvést z míry, když ji jeden obří exemplář přetáhl ploutví přes hlavu.

    Vágner Bučková lupa
    Eliška Bučková a Jakub Vágner. | Archiv

    "A když už tedy odjíždíme domů, tak aspoň jednu romantickou... Tento plachetník je sice Kubův úlovek, ale já jsem s ním rozhodně přišla do bližšího kontaktu...Během focení této fotografie mi dal takový lepanec ocasem přes ucho, že jsem chvíli přemýšlela, jestli mám celou hlavu," popsala modelka Eliška Bučková poměrně nepříjemný zážitek, který se jí stal na dovolené v Africe, kam odjela s Jakubem Vágnerem hlavně kvůli chytání ryb. 

    Eliška ale rozhodně nebyla ta, co by lovu jen přihlížela!
     

     

     Sama chytila ryby Wahoo, a jejich udolání a vytažení z vody nebylo zrovna jednoduché. "Zdolávám, seč mi síly stačí. A ačkoli to tak nevypadá, není to úplná legrace," napsala k videu, na kterém jde vidět, že se při lovu pořádně zapotila.

     

     

    A když už tedy odjíždíme domů, tak aspoň jednu romantickou....Tento plachetník je sice Kubův úlovek, ale já jsem s ním rozhodně přišla do bližšího kontaktu...Během focení této fotografie mi dal takový lepanec ocasem přes ucho, že jsem chvíli přemýšlela, jestli mám celou hlavu ...

    lum | bleskove.cz

    Komentáře ke článku
    loading...