Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PO 9 LETECH!

  Zamilovaná Eliška Kaplicky!

  13.03.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Opět září štěstím! Překvapením na slavnostním večeru cen Český lev byla Eliška Kaplická , která dorazila po boku mladého fešného muže. Dokonce přiznala, že se jedná o přítele!  

  Kaplický krypta lupa
  Eliška Kaplicky opět září. | Archiv

  I když se Eliška Kaplická snažila co nejvíce vyhýbat fotografům, nového přítele neutajila. „Doprovází mne přítel,“ odpověděla na dotaz, kdo že ji na akci doprovází. Sdílná ale nebyla, a ihned raději vzala i s neznámým mužem do zaječích. Na telefonát si Kaplická však čas udělala a začala se vykroucen. „Tím přítelem nemyslel milenec, známe se už dlouho a je to můj spolupracovník. Zatím tam není nic, co bych vám chtěla potvrdit, anebo být v něčem konkrétnější,“ sdělila Blesku Eliška. 

  Vzájemné pohledy a řeč těla prozrazovaly víc, než chtěla.
   

   

  Ta se na veřejnosti od smrti manžela architekta Jana Kaplického (†71), který zemřel před devíti lety ke vztahu s jiným mužem nepřiznala. Každopádně jí to po boku mladého fešáka moc slušelo a vzájemné pohledy a řeč těla prozrazovaly víc, než je zastupitelka Hlavního města Prahy ochotná veřejnosti přiznat. Rozhodně by ti dva tvořili krásný pár.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...