Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PO 9 LETECH!

  Zamilovaná Eliška Kaplicky!

  13.03.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Opět září štěstím! Překvapením na slavnostním večeru cen Český lev byla Eliška Kaplická , která dorazila po boku mladého fešného muže. Dokonce přiznala, že se jedná o přítele!  

  Kaplický krypta lupa
  Eliška Kaplicky opět září. | Archiv

  I když se Eliška Kaplická snažila co nejvíce vyhýbat fotografům, nového přítele neutajila. „Doprovází mne přítel,“ odpověděla na dotaz, kdo že ji na akci doprovází. Sdílná ale nebyla, a ihned raději vzala i s neznámým mužem do zaječích. Na telefonát si Kaplická však čas udělala a začala se vykroucen. „Tím přítelem nemyslel milenec, známe se už dlouho a je to můj spolupracovník. Zatím tam není nic, co bych vám chtěla potvrdit, anebo být v něčem konkrétnější,“ sdělila Blesku Eliška. 

  Vzájemné pohledy a řeč těla prozrazovaly víc, než chtěla.
   

   

  Ta se na veřejnosti od smrti manžela architekta Jana Kaplického (†71), který zemřel před devíti lety ke vztahu s jiným mužem nepřiznala. Každopádně jí to po boku mladého fešáka moc slušelo a vzájemné pohledy a řeč těla prozrazovaly víc, než je zastupitelka Hlavního města Prahy ochotná veřejnosti přiznat. Rozhodně by ti dva tvořili krásný pár.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...