Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Kolaps!

  Daniela Šinkorová zažila chvíle hrůzy!

  13.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Daniela Šinkorová o víkendu vystupovala v Městském domě kultury v Sokolově. Zrovna když zpívala píseň How Deep Is Your Love, udělalo se jí najednou špatně. „Stala se mi taková divná věc...na pódiu se mi během vystoupení udělalo na omdlení," napsala na Instagram o nepříjemném zážitku.

  Šinkorová D lupa
  Jen málo jí zbývalo do kolapsu! | Archiv

  Chybělo tak málo a mohla padnout do mdlob přímo na pódiu. Možná by se dokonce zranila, kdyby ji včas nikdo nezachytil. Nakonec si ale brunetka známá z prvních dílů Ordinace v růžové zahradě poradila sama. „Tak jsem si sedla na zem na kraj pódia a nohy jsem spustila dolů," popsala s tím, že nevolnost zřejmě způsobil nedostatek vzduchu. Diváci přitom vůbec nic zvláštního nezpozorovali.  

  Stav, který nikdo nechce zažít!
   

   

  „Netušila jsem, že to na tančící lidi zafunguje tak, že přestanou tančit a nahrnou se k pódiu fotit selfie se mnou... No, nechtěla bych vidět ty fotky. Oni netušili, že kdybych si nesedla, tak omdlím...přesto jsem musela dál zpívat...a tak mají všichni na těch selfíčkách výhled až do mého krku a Danielu těsně před omdlením," dodala Šinkorová a dodatečně se omlouvala.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...