Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROMANTIK V AKCI!

  Peter Pecha vzal snoubenku na Matějskou. Vystřelil jí růži z papíru a rozmazloval polibky

  12.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Matějská pouť každoročně přitáhne na holešovické Výstaviště děti, dospělé i zamilované páry. Na takovou romantickou vycházku mezi pouťové atrakce vyrazil i Peter O. Pecha se svou snoubenkou Kateřinou Sedlákovou. Vyzkoušeli například letošní novinku, houpačku Extreem, z které měla Katka zprvu trochu obavy, nakonec se ale náramně bavila.

  Pecha Peter na matějské pouti. lupa
  Pecha Peter na matějské pouti. | archiv

  „Čím jsem starší, tak se mnohem víc bojím těch adrenalinových atrakcí. Ale poutě mám jinak moc ráda, protože mi to připomíná poutě na vesnici u babičky, kde byli většinou jenom kačeři, houpačky a střelnice,“ přiznala Peterova snoubenka s tím, že nejraději navštěvuje strašidelný hrad. „Mě poutě taky moc baví. U nás na Slovensku byla pouť jednou nebo dvakrát do roka na Velikonoce nebo na posvícení. To mě bavilo tak do dvanácti let, pak jsem je začal bojkotovat. Dneska ale chodím na poutě moc rád a vždycky si to rád aspoň projdu,“ řekl zpěvák a dodal, že alespoň jednou za rok si nenechá ujít ani Matějskou pouť, kterou má kousek od domova. Jako správný chlap pak své lásce na střelnici vystřelil papírovou růži a sám si pak ještě vyzkoušel extrémní Freier Fall (volný pád 90 m). „Já rád zkouším všechno, třeba i horskou dráhu a autíčka taky, protože miluju řízení,“ uvedl Pecha.  

  Jako správný chlap pak své lásce na střelnici vystřelil papírovou růži!
   

   


  Dvojice si nakonec užila také vyhlídkovou jízdu na obřím kole, kde se rozpovídali i o svatebních přípravách. „Zatím neplánujeme nic zásadního, jenom se bavíme o stylu svatby, kde bychom to rádi měli. Nevíme, jestli to stihneme ještě letos, asi spíš ten příští rok, ale určitě to nechceme odkládat. Řekli jsme si, že teď na jaře objedeme nějaká místa, která nás zajímají a na základě toho se rozhodneme,“ svěřil se muzikálový Rocky. Velkým tématem pro budoucí nevěstu jsou samozřejmě také svatební šaty. „Už jsem se dívala na internetu, co by se mi asi líbilo, ale tím, že to ještě nespěchá, tak opravdu jenom sleduju. Ale samozřejmě mám nějaké vysněné,“ prozradila Katka.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...