Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ÚRAZ NA JEVIŠTI!

  Natalie Grossová: Zranění obličeje, rozseklý nos a jízda do nemocnice!

  10.03.2018 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Na jevišti úspěšného upírského muzikálu Ples upírů tekla opravdická krev! A dokonce přímo jeho hlavní hvězdy Natálie Grossové (15)! Ta se v samém konci představení při přebíhání ve tmě v zákulisí srazila s kolegyní, skončilo to ošklivým zraněním v obličeji mladičké zpěvačky!

  Randák Grossová lupa
  Zuby se jí staly osudnými. | Archiv

  K nehodě Grossové, která je právě za roli Sáry nominována na prestižní Thálii, došlo až kuriózním způsobem. Jednou z hlavních rekvizit muzikálu jsou totiž výrazné upíří zuby, s nimiž všichni zpěváci vystupují. „Před závěrečnou děkovačkou, kdy herci ve tmě přebíhají do portálu a připravují se, došlo ke střetu Natálky a slečny Pavly Harongové, tanečnice a choreografky připravovaného Fantoma Opery. Srazily se obličeji tak nešťastně, že Natálka narazila nosem do upířích zubů slečny Harongové a nos si rozsekla,“ potvrdil dirigent a autor hudebního nastudování Plesu upírů Michal Macourek.  

  Natálka byla odvezena na pohotovost a na rentgen!
   

  V divadle samozřejmě byli přítomni zdravotníci, ale přesto byla Natálka rychle odvezena do nemocnice na pohotovost a na rentgen. „Jedná se spíše o potvrzení toho, jestli nos není zlomený. Na zprávu lékařů zatím čekáme,“ dodal Macourek v pátek večer těsně po nehodě. 

  Ples upírů už má za sebou více než 150. repríz a blíží se do svého pražského finále, Slavný rakouský muzikál na motivy filmu Romana Polanského totiž v červnu v GoJa Music Hall končí, aby se od září mohl vrátit legendární Fantom Opery.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...