Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚRAZ NA JEVIŠTI!

  Natalie Grossová: Zranění obličeje, rozseklý nos a jízda do nemocnice!

  10.03.2018 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Na jevišti úspěšného upírského muzikálu Ples upírů tekla opravdická krev! A dokonce přímo jeho hlavní hvězdy Natálie Grossové (15)! Ta se v samém konci představení při přebíhání ve tmě v zákulisí srazila s kolegyní, skončilo to ošklivým zraněním v obličeji mladičké zpěvačky!

  Randák Grossová lupa
  Zuby se jí staly osudnými. | Archiv

  K nehodě Grossové, která je právě za roli Sáry nominována na prestižní Thálii, došlo až kuriózním způsobem. Jednou z hlavních rekvizit muzikálu jsou totiž výrazné upíří zuby, s nimiž všichni zpěváci vystupují. „Před závěrečnou děkovačkou, kdy herci ve tmě přebíhají do portálu a připravují se, došlo ke střetu Natálky a slečny Pavly Harongové, tanečnice a choreografky připravovaného Fantoma Opery. Srazily se obličeji tak nešťastně, že Natálka narazila nosem do upířích zubů slečny Harongové a nos si rozsekla,“ potvrdil dirigent a autor hudebního nastudování Plesu upírů Michal Macourek.  

  Natálka byla odvezena na pohotovost a na rentgen!
   

  V divadle samozřejmě byli přítomni zdravotníci, ale přesto byla Natálka rychle odvezena do nemocnice na pohotovost a na rentgen. „Jedná se spíše o potvrzení toho, jestli nos není zlomený. Na zprávu lékařů zatím čekáme,“ dodal Macourek v pátek večer těsně po nehodě. 

  Ples upírů už má za sebou více než 150. repríz a blíží se do svého pražského finále, Slavný rakouský muzikál na motivy filmu Romana Polanského totiž v červnu v GoJa Music Hall končí, aby se od září mohl vrátit legendární Fantom Opery.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...