Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYVEDLA PŘÍTELE!

  Nikol Švantnerová: Holičkou poprvé a naposled!

  09.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká Miss 2015, modelka Nikol Švantnerová dorazila spolu se svým přítelem Patrikem na slavnostní otevření pánského zkrašlovacího podniku – Barber shop Cosa Nostra. A jelikož je děvčetem, kterému nejsou experimenty cizí využila příležitosti a milého fotbalistu se snažila v holičském křesle vylepšit.

  Nikol Švantnerová lupa
  Nikol Švantnerová s přítelem Patrikem | archiv

  Zkušeně se vrhla na nůžky, párkrát se ozvalo šmik, šmik a Patrik vstal z křesla se zkrácenou ozdobou hlavy. „S nůžkami si docela rozumím,ovšem tohle byla určitě moje kadeřnická premiéra a derniéra současně. Raději se už nebudu plést do řemesla povolanějším a nechám přítele v rukou odborníků. Určitě to uvítá i on,“ s úsměvem vysvětlila své počínání Nikol a Patrik jí radostně a souhlasně přikyvoval.  

  Je děvčetem, kterému nejsou experimenty
   

   


  Další host otevíračky, zpěvák Vlasta Horváth experimenty nevymýšlel a automaticky zaplul pod zručné rucejednoho ze zdejších vlasových odborníků. Ten se snažil, seč mohl a vystřihl na pěvcově kštici docela povedený výtvor.

   


  „U mě spokojenost. Je vidět, že tady své práci rozumějí, ovšem neopustím svého stálého holiče a zůstanu mu nadále věrný. Je to jednak proto, že se už dlouho známe a vím, co od něj mohu čekat a hlavně proto, že nejsem z Prahy a dojíždění za protřelým kadeřnickým expertem bych časově nezvládal,“ vysvětlil Horváth.

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...