Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYVEDLA PŘÍTELE!

  Nikol Švantnerová: Holičkou poprvé a naposled!

  09.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká Miss 2015, modelka Nikol Švantnerová dorazila spolu se svým přítelem Patrikem na slavnostní otevření pánského zkrašlovacího podniku – Barber shop Cosa Nostra. A jelikož je děvčetem, kterému nejsou experimenty cizí využila příležitosti a milého fotbalistu se snažila v holičském křesle vylepšit.

  Nikol Švantnerová lupa
  Nikol Švantnerová s přítelem Patrikem | archiv

  Zkušeně se vrhla na nůžky, párkrát se ozvalo šmik, šmik a Patrik vstal z křesla se zkrácenou ozdobou hlavy. „S nůžkami si docela rozumím,ovšem tohle byla určitě moje kadeřnická premiéra a derniéra současně. Raději se už nebudu plést do řemesla povolanějším a nechám přítele v rukou odborníků. Určitě to uvítá i on,“ s úsměvem vysvětlila své počínání Nikol a Patrik jí radostně a souhlasně přikyvoval.  

  Je děvčetem, kterému nejsou experimenty
   

   


  Další host otevíračky, zpěvák Vlasta Horváth experimenty nevymýšlel a automaticky zaplul pod zručné rucejednoho ze zdejších vlasových odborníků. Ten se snažil, seč mohl a vystřihl na pěvcově kštici docela povedený výtvor.

   


  „U mě spokojenost. Je vidět, že tady své práci rozumějí, ovšem neopustím svého stálého holiče a zůstanu mu nadále věrný. Je to jednak proto, že se už dlouho známe a vím, co od něj mohu čekat a hlavně proto, že nejsem z Prahy a dojíždění za protřelým kadeřnickým expertem bych časově nezvládal,“ vysvětlil Horváth.

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...