Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HLÁSÍ COMEBACK!

  Do České televize jedna z jejich největších hvězd! Jolana Voldánová má nový pořad!

  07.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jedna z nejoblíbenějších moderátorek Jolana Voldánová před pěti lety na vlastní žádost skončila v České televizi, aby se mohla věnovat manželovi a dětem! A teď se tam vrací s novým pořadem, který má řešit neřešené problémy dotýkající se života obyčejných lidí. Třeba dojde i na návrat do Událostí!

  Jolana Voldánová lupa
  Jolana Voldánová se vrací | Archiv

  Beznaděj nízkých starobních důchodů, jež mnohdy nestačí ani na zaplacení nájmu. Zoufalost samoživitelů žijících pod hranicí životního minima. Těmito a mnoha dalšími, dlouhodobými a neřešenými, problémy Česka se bude zabývat nový cyklus s názvem Otisky doby. První z šestnácti dílů uvede první program České televize ve středu 7. března od 22 hodin.  

  Byla nejoblíbenější moderátorkou zpravodajství!
   

   

  „Dokumentární část vypráví často velmi emotivní a silné příběhy lidí. Doplněna je proto pouze stručnými fakty, a není zatížena názory politiků ani odborníků. Ti se k tématu vyjádří následně. V diskusi ve studiu se budu bavit s lidmi, kteří nejenže mají k tématu co říct, ale mohli by dokonce v mnoha případech nabídnout řešení,“ komentuje moderátorka a doplňuje: „Některé věci má smysl si připomínat a říkat, že opravdu není normální, aby stát, respektive zodpovědné úřady, pořád strkaly hlavu do písku," dodává Jolana Voldánová.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...