Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HLÁSÍ COMEBACK!

  Do České televize jedna z jejich největších hvězd! Jolana Voldánová má nový pořad!

  07.03.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jedna z nejoblíbenějších moderátorek Jolana Voldánová před pěti lety na vlastní žádost skončila v České televizi, aby se mohla věnovat manželovi a dětem! A teď se tam vrací s novým pořadem, který má řešit neřešené problémy dotýkající se života obyčejných lidí. Třeba dojde i na návrat do Událostí!

  Jolana Voldánová lupa
  Jolana Voldánová se vrací | Archiv

  Beznaděj nízkých starobních důchodů, jež mnohdy nestačí ani na zaplacení nájmu. Zoufalost samoživitelů žijících pod hranicí životního minima. Těmito a mnoha dalšími, dlouhodobými a neřešenými, problémy Česka se bude zabývat nový cyklus s názvem Otisky doby. První z šestnácti dílů uvede první program České televize ve středu 7. března od 22 hodin.  

  Byla nejoblíbenější moderátorkou zpravodajství!
   

   

  „Dokumentární část vypráví často velmi emotivní a silné příběhy lidí. Doplněna je proto pouze stručnými fakty, a není zatížena názory politiků ani odborníků. Ti se k tématu vyjádří následně. V diskusi ve studiu se budu bavit s lidmi, kteří nejenže mají k tématu co říct, ale mohli by dokonce v mnoha případech nabídnout řešení,“ komentuje moderátorka a doplňuje: „Některé věci má smysl si připomínat a říkat, že opravdu není normální, aby stát, respektive zodpovědné úřady, pořád strkaly hlavu do písku," dodává Jolana Voldánová.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...