Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZLATÝ SLAVÍK!

  Karel Gott stále dokáže šokovat! Chystá O2 Arénu!

  05.03.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jen málokdo by ještě věřil tomu, že se Karel Gott pustí do obřího koncertu v O2 Aréně. V poslední době ho totiž provází jedna zdravotní komplikace za druhou. Dokonce i pro pořadatele akcí se stává riskantním ho někam objednat! Provází je strach, jak budou slavíkovu neúčast na akci vysvětlovat!

  Karel Gott lupa
  Karel Gott se svou sbírkou slavíků. | Archiv

  Šokující oznámení o chystaném koncertě v O2 Areně zveřejnil na svém facebookovém profilu sám Karel Gott. „Vážení a milí příznivci, rád bych vás touto cestou pozval na svůj koncert v O2 areně v Praze. Uskuteční se v úterý 12. června 2018 od 19 hodin a těším se, že za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka a mých hostů prožijeme výjimečný večer. Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen 6. března v 9 hodin na www.ticketportal.cz,“ napsal sám mistr.  

  Gott chce být stále mlád, ale věku neporučí!
   

  „Vždy s rozvahou přemýšlím nad tím, koho ze svých kolegů zpěváků oslovit. V O2 areně bych měl nejraději všechny, ale to si nechám až na příští rok. Pro tento koncert jsem se rozhodl scénu trochu omladit. Jsem rád, že mé pozvání přijali Ewa Farna, Markéta Konvičková a Marek Ztracený,“ prozradil nadšený zpěvák.

  Otázkou ale zůstává, zda zpěvákovi, kterého obdivují celé generace fanoušků, dovolí vystoupit jeho zdravotní stav. To, že jeho hlas není už to co dřív mu jeho příznivci rádi odpustí. Není totiž pro Gottova fanouška víc, než vidět Božského Karla živě!

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...