Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POPELKA NA JEVIŠTI!

  Pavel Trávníček bude králem! Po 45 letech!

  02.03.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku diváka přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištních efektů. Plánovaných je celkem 43 představení.

  PAVEL TRÁVNÍČEK lupa
  Z prince se stane Pavel Trávníček králem | NoGup.cz

  Jako blesk z čistého nebe začal předprodej vstupenek na rodinnou show Tři oříšky pro Popelku, jejíž premiéra je plánovaná 12. října tohoto roku. Producenti odkoupili licenci od německé společnosti ICESTORM, která tento jednoznačně úspěšný titul uváděla minulý rok v jejich zemi. Do Kongresového centra lákají na nezapomenutelný zážitek, kouzla, vizuální efekty, LED obrazovky a hlavně živé koně. Roli krále s nadšením přijal sám Pavel Trávníček a režie se ujal Filip Renč. „Tři oříšky pro Popelku je legenda a fenomén, který snad všichni milujeme. Věříme, že uděláme lidem radost, když přeneseme filmový příběh do divadla. V našem případě vlastně do velkého sálu Kongresového centra. Je před námi dlouhá cesta, několikaměsíční přípravy, ale my to zvládneme. Máme tým lidí, kteří mají bohaté zkušenosti.“ vysvětluje producent Ing. Fawad Nadri (NOGUP agency).  

  Pohádka Tři oříšky pro Popelku je legenda a fenomén! Na scéně budou i živí koně, slibuje produkce.
   


  Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou z pera Karla Svobody. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně. Producenti jsou již známí svojí velkolepou výpravou. Obří a složité kulisy muzikálů ROCKY a Ať žijí duchové! sklidily u diváků velký ohlas. V režii Filipa Renče uvidíte známé herecké osobnosti včetně dnes již legendárních nejznámějších představitelů princů a králů. „Přesvědčíte se, že česká klasika je stále lepší než mišmaš pseudo pohádkových vyšumělých koktejlů z dovozu,“ dodal producent Ing. Fawad Nadri (NOGUP agency).

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...