Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁLKA S MANAŽERKOU!

  Petra Janů přišla o práva na vlastní fotky!

  28.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Pomsta prý bývá sladká! To na vlastní kůži pocítila zpěvačka Petra Janů, která se rozešla na konci minulého roku se svou manažerkou Michaelou Kocourkovou. Ta výpověď nerozdýchala a začala se bývalé chlebodárkyni mstít!

  Petra Janů lupa
  Petra Janů nesmí používat vlastní fotky! | Facebook.com

  Co nejvíc zavařit, se rozhodla bývalá manažerka a tak zakázala zpěvačce používat fotky, které vznikly během jejich společné spolupráce.  “Ke 31.12.2017 jsem ukončila spolupráci se slečnou Kocourkovou. Ta to, zjevně, nevydýchala a zakázala mi používat fotografie, které platila jako agentura. Takže moje webové stránky budou chvilku ,,provizorní ". V pondělí s Lenkou Hatašovou uděláme nové obrázky a co nejdřív je na stránkách uvidíte,” postěžovala si na Facebooku Janů.  

  Mstivá bývalá zaměstnankyně se snaží způsobit Petře Janů potíže!
   

   

  Petra také poslala své bývalé pravé ruce jasný vzkaz. “Slečna Kocourková se může za dlouhých zimních večerů těšit ze svých (mých) fotografií,” dodala Petra. S Michaelou Kocourkovou mají své neblahé zkušenosti i další umělci. Pracovala například pro Helenu Vondráčkovou, se kterou se nerozešla zrovna v nejlepším. Po ukončení spolupráce s Danielem Hůlkou dokonce došlo i na trestní oznámení a praní špinavého prádla v médiích. Petra Janů tak rozšířila řadu umělců, kteří při náhodném setkání s manažerkou hvězd raději přejdou na protější chodník!

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...