Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Je doplesáno!

  Ples v opeře je za námi: Borhyová jako hrnek od babičky, Krainová za královnu!

  07.02.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Ples v opeře je konečně za námi. Ani tentokrát obecenstvo nezklamalo a setkala se nejsilnější sestava české smetánky. Nechyběli herci, moderátorky, modelky, ale tak, jako každý rok, ani tento Ples v opeře se nevyhnul účasti druhořadých celebrit, které se nějakým zázrakem na rudý koberec prodraly. O těch my ale psát nebudeme…

  Ples v opeře lupa
  Krainovou doprovázel její manžel Karel Vágner. | archiv

  O Plese v opeře píší všechna média u nás. Všichni se shodují na tom, že je to akce, která ukazuje smetánku v tom nejlepším světle. Tedy přesně tak, jak se chtějí celebrity celou dobu vidět. Někdy to vyjde lépe, jindy hůř – a ani letošní ročník nebyl výjimkou. Samozřejmě, že si dámy vybírají své róby svědomitě, najdou se ale výjimky, které šlápnou absolutně vedle.

   

  Královnou plesu byla jednoznačně Simona Krainová. Shodují se na tom téměř všechna česká média, která chrlí jednu zprávu z včerejšího večera, za druhou.
   

  Takovou byla například Lucie Borhyová, která často vybírá ze svého šatníku opravdu prazvláštní kousky. Nikdo totiž nepochopil její výběr ani tentokrát. Sexy blondýna, která patří k nejlepším a nejhezčím tvářím v televizi, připomínala spíš hrnek, který měly naše babičky na poličce.

   

  Mezi nejlepší oblečené dámy naopak patřila partnerka Leoše Mareše Monika Koblížková, která si zvolila šaty krvavě rudé a kterou nahodil od hlavy až k patě Filip Vaněk. Spolu s Marešem jim to neskutečně ladilo a vypadali jako dokonalý pár. Přesto královnou plesu byla jednoznačně Simona Krainová. A tentokrát nepíšeme jen náš osobní názor. Shodují se na tom téměř všechna česká média, která chrlí jednu zprávu z včerejšího večera, za druhou.

   

  Krainová jako vždy zvolila nádhernou plesovou róbu, letos od módní návrhářky ze Slovenska Jany Pištějové. O celkový styling se jí pak postaral rovněž Filip Vaněk. Právě Krainová je vlajkovou lodí mezi celebritami, které Filip styluje. A včera se mohla pochlubit opravdu jedním z nejdražších outfitů na rudém koberci. Dohromady na sobě nesla oblečení a doplňky za neuvěřitelných 674 000 korun.

  Účet za Ples v opeře v podání Krainové

  Šaty Jana Pištějová - 135 000

  Diamanty DIC - 400 000

  Kožich z lišky zn. Lusha - 70 000

  Psaníčko z pythona zn. Lusha - 39 000

  Střevíčky Salvatore Ferragamo - 30 000

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...