Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Rozchod?

  Plánuje Veronika Kopřivová ukončit vztah s Jaromírem Jágrem?

  16.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Přítelkyně Jaromíra Jágra si rozhodně nemůže stěžovat, na život ve zlaté kleci! Veronika Kopřivová si totiž dělá, co chce! Za hokejovým bohem přiletěla jen proto, že on má narozeniny! Na sociální síť napsala podivný vzkaz. Plánuje rozchod?

  Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr lupa
  Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr | Showpix

  Místo aby stála své lásce po boku, v Jardových nejtěžších chvílích, raději si Kopřivová užívala sluníčka v Mexiku. Teď však musela přiletět. Její přítel slavil narozeniny a vypadala by hodně sobecky, kdyby nebyla u něj. „Všichni jsme přišli na zemi objevit naši vlastní cestu a nikdy nebudeme šťastni, pokud budeme žít a plnit cestu někoho jiného. Možná to někomu zní sobecky, dříve jsem toto myšlení také označovala za ‚sobecké‘, ale dospěla jsem k tomu, že to nemá se sobeckostí nic společného, protože jen to, co dáváme sami sobě, pak můžeme dát světu kolem nás,“ vysvětlila Kopřivová důvod, proč nedoprovází Jágra na každém jeho kroku.  

  Tajemný vzkaz na síti všechny překvapil!
   

   

  Místo velkých oslav si šla ale zacvičit a pak Jágrovi ujedla kus patrového dortu. Veronika si sice užívá života podle svých snů, a jak sobecky říká, nechce žít život toho druhého a plnit jeho cestu, ale už nejspíš zapomněla, že nebýt milionáře Jágra, k takovým možnostem by se sama jen těžko dopracovala. 

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...