Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PRINC HARRY SE ŽENÍ!

  Královská svatba bude 19. května!

  14.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Britská královská rodina zveřejnila další detaily týkající se svatby prince Harryho. Ten trochu bourá tradice tím, že si pro den sňatku prosadil víkend, zatímco všichni jeho předkové se brali zásadně ve všední dny. Oddán s herečkou Meghan Markle bude v sobotu 19. května na zámku Windsor.

  princ Harry lupa
  Princ Harry po boku herečky jenom září | Instagram

  V tamní kapli svatého Jiří začne sňateční obřad v pravé poledne, kdy v Česku budeme mít už jednu hodinu po poledni. V jednu hodinu po poledni poledníkového času, tedy ve dvě odpoledne u nás v Česku, nasednou vévoda a vévodkyně ze Sussexu, zatím se spekuluje o tomto vévodství, jimiž se stanou momentem uzavření sňatku, do kočáru a projedou se celým městem Windsor, aby se vrátili do zámku na svatební hostinu.  

  Britská událost roku se blíží!
   

  V sále svatého Jiří bude pro širší spektrum pozvaných recepce a později večer princ Charles pro nejbližší a přátele bude pořádat soukromou party. Dvojici oddaná arcibiskup z Canterbury Justin Welby.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...