Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  UFO JANA

  Kratochvílová odmítla přivést děti na tento svět!

  12.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Vždy toužila po jinakosti a po tom lidi šokovat! Zpěvačka Jana Kratochvílová promluvila o tom, proč je bezdětná, jak to má s oblékáním doma, kdo jí vymýšlí její speciální image.

  Kratochvílová Jana lupa
  foto | ČT

  V Česku je mezi mnohými považována za blázna, a to kvůli jejím kostýmům, kterými často šokuje. "Umělci jsou odlišní. Ale doma tak nechodím. Doma se oblékám všelijak. Ale pořád si s image hraji, baví mě to. Baví mě dělat změny a sama sebe i druhé překvapovat. Chci žít uměním, dělat radost, provokovat lidi ze všednosti, uzavřenosti a zbavit je toho, aby v sobě chovali předsudky," vysvětlila Kratochvílová svou touhu po jinakosti v magazínu Téma.  

  Do takovéhoto světa děti přivést nechtěla!
   

   

  S jejím stylem života souvisí ale i to, že se nikdy nestala matkou. "Odjakživa jsem cítila, že děti nemusím v tomto životě mít, že mám jiný úkol. My tu naši energii chceme dát skrz muziku celému světu, nejenom jednomu dítěti. Je ale fakt, že do takového světa jsem děti ani přivést nechtěla. A dokud se nezmění, neudělám to," přiznala zpěvačka, která už několik let žije s partnerem Jirkou Georgem Hrubešem. Smyslem života pro ni byla vždycky hudba a tak tomu i zůstane.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...