Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŠIKOVNÁ HOLKA!

  Olga Lounová dobývá Ameriku! Prý je nová Lady Gaga!

  11.02.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Na české poměry nevídaný úspěch! Olga Lounová boduje v prestižní americké Billboard hitparádě s novým videoklipem. Musela se ovšem už podruhé přejmenovat! Netrvalo dlouho a Olga je nazývána novou Lady Gaga.

  Lounová lupa
  Lounová | Internet

  Snem snad každého umělce je uspět za velkou louží a dobýt Ameriku! To se po dlouhém úsilí začíná dařit rodačce z Osečné Olze Pytlounové, která u nás vystupuje pod uměleckým jménem Olga Lounová. „Nebudu tajit, že jsem si přála ve Státech uspět, ale nic není zadarmo a hodně jsem se na to nadřela. Tam je nejdůležitější zaujmout, proto jsme natočili trochu netradiční klip k písni Dark Day, kterou mi otextoval Steve Josephson,“ svěřila  zpěvačka.   

  Už porazila v žebříčku Taylor Swift nebo Pink!
   

   

  „Snažím se být originál. Být srovnávána s takto skvělou zpěvačkou jako je Lady Gaga mi ale nevadí, ona je neskutečně dobrá!“ pronesla Olga. Už několikátý týden boduje v prestižní hitparádě Billboard. Až pod ní vidí svá jména superhvězdy, jako jsou Taylor Swift nebo Pink!

   

  Pod jménem Lounová ji ale v Americe nenajdete. Na přání producentů si totiž musela změnit jméno na Olga Now, Billboard ji vede dokonce jen jako Olgu. „Je to pochopitelné, pro anglicky hovořící posluchače je to lepší. Na Česko ale nezanevřu. Na příští rok chystám velký koncert v Praze a mezitím budu pendlovat mezi dvěma kontinenty. Navíc zájem o spolupráci registrujeme také z Londýna...“ dodala potěšeně zpěvačka. Má zkrátka našlápnuto na velkou kariéru!

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...