Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  FURT PIJE KREV!

  Dracula je nesmrtelný! Stále ho hraje Hůlka!

  09.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po sté se na prknech karlínského divadla rozběhl příběh krutého hraběte a jeho milované Adriany. Roli nesmrtelného vládce si v tomto jubilejním představení zahrál Daniel Hůlka, který tutéž roli zpíval už i při premiéře muzikálu z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese v roce 1995.

  Hůlka Daniel lupa
  Dracula | archiv

  Dovede Dana Hůlku po těch letech ještě vůbec něco překvapit? „Samozřejmě, v divadle je vždycky možnost čehokoliv. Jeviště je velmi nebezpečný prostor a opravdu se vždy může přihodit něco, s čím nepočítáte. Draculu hraju vlastně už od začátku. Osazenstvo se mění, přicházejí mladší kolegové, což je velmi příjemné, zvláště u kolegyň,“ usmál se Daniel Hůlka.  

  Stále mladší kolegyně po boku!
   

   


  Velký dort s číslovkou 100 vévodil při závěrečné děkovačce muzikálu Dracula na jevišti Hudebního divadla Karlín. Nejednalo se ale o věk některého z herců nebo diváků, ale narozeniny měl samotný muzikál Dracula. Roli Adriany si pro tentokrát střihla zpěvačka Kamila Nývltová, které v době prvního uvedení muzikálu bylo šest let.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...