Pondělí 21. května 2018
svátek má Monika, zítra Emil

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TAJNÁ PÁRTY

  Enrique Iglesias plánuje narozeninovou párty v centru Prahy!

  09.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Španělská popová megastar Enrique Iglesias se vrací do Prahy! 8. května zde svým speciálním koncertem v O2 areně oslaví narozeniny, uspořádá tak pravděpodobně největší narozeninovou party v české historii. Majitelé první tisícovky online vstupenek navíc soutěží o setkání s ním. Navíc se chystá tajná párty v centru Prahy!

  Iglesias Enrique lupa
  zpěvák | pinterest,com

  V prosinci 2016 vystoupil Enrique Iglesias poprvé v České republice. Na beznadějně vyprodaném koncertu tehdy slíbil, že se za svými českými fanoušky vrátí, a svůj slib nyní vyplní. Chystá pro ně navíc opravdu výjimečnou show. Zpěvák totiž vystoupí přesně v den svých narozenin, 8. května 2018. "Právě z toho důvodu, se tu pro něj chystá velká soukromá párty. Přiletí s ním několik kamarádů a ti už hledají klub v centru. Tam to pořádně po koncertě rozjedou," svěřil zdroj.   

  Enrique to umí pořádně rozjet!
   

   


  Prahu si tedy vybral jako jedinečné místo, kde svůj den oslaví velkolepým nejen koncertem. Vystoupí v pražské O2 areně, která je největší tuzemskou multifunkční halou. Minule byl zpěvák unešený z pražského publika, které vytvořilo skvělou atmosféru.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...