Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TAJNÁ PÁRTY

  Enrique Iglesias plánuje narozeninovou párty v centru Prahy!

  09.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Španělská popová megastar Enrique Iglesias se vrací do Prahy! 8. května zde svým speciálním koncertem v O2 areně oslaví narozeniny, uspořádá tak pravděpodobně největší narozeninovou party v české historii. Majitelé první tisícovky online vstupenek navíc soutěží o setkání s ním. Navíc se chystá tajná párty v centru Prahy!

  Iglesias Enrique lupa
  zpěvák | pinterest,com

  V prosinci 2016 vystoupil Enrique Iglesias poprvé v České republice. Na beznadějně vyprodaném koncertu tehdy slíbil, že se za svými českými fanoušky vrátí, a svůj slib nyní vyplní. Chystá pro ně navíc opravdu výjimečnou show. Zpěvák totiž vystoupí přesně v den svých narozenin, 8. května 2018. "Právě z toho důvodu, se tu pro něj chystá velká soukromá párty. Přiletí s ním několik kamarádů a ti už hledají klub v centru. Tam to pořádně po koncertě rozjedou," svěřil zdroj.   

  Enrique to umí pořádně rozjet!
   

   


  Prahu si tedy vybral jako jedinečné místo, kde svůj den oslaví velkolepým nejen koncertem. Vystoupí v pražské O2 areně, která je největší tuzemskou multifunkční halou. Minule byl zpěvák unešený z pražského publika, které vytvořilo skvělou atmosféru.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...