Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PADLO OBVINĚNÍ!

  Martinovi Maxovi hrozí vězení!

  08.02.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Maxa přitom nejprve údajnou rvačku na svatomartinských slavnostech, kdy měl napadnout ženu a postaršího muže, popřel. Ani po zahájení vyšetřování svou účast nepřiznal a vše považoval spíše za útok na svou osobu.

  Zpěvák Martin Maxa lupa
  Zpěvák Martin Maxa | KLINIKA YES VISAGE

  Již od listopadu se táhlo vyšetřování incidentu z Moravské Třebové, kterého se měl účastnit i Martin Maxa. Nyní již policie rozhodla a zpěváka obvinila z výtržnictví!Ještě nedávno policie žádné novinky ohledně případu neměla a slibovala, že víc informací bude mít na konci ledna. Nyní už mají ale kriminalisté zřejmě jasno. „V souvislosti s tímto případem jsme obvinili šestapadesátiletého muže z přečinu výtržnictví a porušování domovní svobody," uvedla tisková mluvčí policie Lenka Vilímková.  

  Hrozí mu tři roky za mřížemi!
   

   

  „Nyní probíhají procesní úkony v trestním řízení a případ nadále vyšetřujeme. V případě prokázání viny u soudu hrozí muži až tři roky odnětí svobody," dodala k případu. Sám známý svalovec na to ovšem reagovat nechtěl. „Nebudu se k tomu vyjadřovat," řekl jen stroze. „Moc dobře nechápu, co vyšetřují, ale je to jejich věc. Já myslím, že se to vyšetřuje především proto, že jsem Martin Maxa. Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak se nic nevyšetřuje a všechno je úplně jinak," vysvětloval dříve Top Staru.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...