Neděle 18. února 2018
svátek má Gizela, zítra Patrik
  TO NIKDO NEČEKAL!

  Marta Kubišová hlásí návrat jen dva měsíce po ukončení kariéry.

  08.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po odchodu do důchodu si zatím Marta Kubišová nestihla moc odpočinout. Je v jednom kole. Má toho teď nad hlavu a je to prý ještě horší než před penzí. Nevydržela nezpívat a slíbila návrat na pódium!

  Kubišová Marta lupa
  zpěvačka | archiv

  Poslední rozlučkové turné Marty Kubišové bylo na konci minulého roku vyprodané do posledního místa, a tak není divu, že by si ji diváci přáli opět vidět na jevišti. „O dalším turné nechci ani slyšet, nikdy jsem ale neřekla, že založím ruce do klína a zmizím ze světa,“ okomentovala Kubišová to, že se vrátí opět ke zpívání. Má být totiž hlavní hvězdou koncertu k výročí 100 let založení republiky ve Smetanově síni v Obecním domě 30. září 2018.  

  Bude ozdobou oslav založení republiky.
   

   

  „Bude to výjimečný koncert, který bude mapovat naši bohatou kulturní historii. Rozhodnutí o konci kariéry se u Marty nezměnilo, ale je pravdou, že se na chvilku na pódium v rámci koncertu ke 100 letům naší republiky vrátí. Je to výjimečná událost a já jsem moc rád, že Marta se rozhodla v rámci tohoto výjimečného večera vystoupit,“ svěřil pořadatel koncertu Petr Větrovský z VDN Promo.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...