Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TO NIKDO NEČEKAL!

  Marta Kubišová hlásí návrat jen dva měsíce po ukončení kariéry.

  08.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po odchodu do důchodu si zatím Marta Kubišová nestihla moc odpočinout. Je v jednom kole. Má toho teď nad hlavu a je to prý ještě horší než před penzí. Nevydržela nezpívat a slíbila návrat na pódium!

  Kubišová Marta lupa
  zpěvačka | archiv

  Poslední rozlučkové turné Marty Kubišové bylo na konci minulého roku vyprodané do posledního místa, a tak není divu, že by si ji diváci přáli opět vidět na jevišti. „O dalším turné nechci ani slyšet, nikdy jsem ale neřekla, že založím ruce do klína a zmizím ze světa,“ okomentovala Kubišová to, že se vrátí opět ke zpívání. Má být totiž hlavní hvězdou koncertu k výročí 100 let založení republiky ve Smetanově síni v Obecním domě 30. září 2018.  

  Bude ozdobou oslav založení republiky.
   

   

  „Bude to výjimečný koncert, který bude mapovat naši bohatou kulturní historii. Rozhodnutí o konci kariéry se u Marty nezměnilo, ale je pravdou, že se na chvilku na pódium v rámci koncertu ke 100 letům naší republiky vrátí. Je to výjimečná událost a já jsem moc rád, že Marta se rozhodla v rámci tohoto výjimečného večera vystoupit,“ svěřil pořadatel koncertu Petr Větrovský z VDN Promo.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...