Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  CHTĚL TO VZDÁT PŘEDEM!

  Ben Cristovao jde opět do Superstar! Znovu se bál Habery!

  07.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Byla to právě talentová soutěž Superstar, která v roce 2009 proslavila Bena Cristovaa. Tentokrát se do ní vrací jako porotce. Když dostal tuto nabídku a zjistil, že má zasednou za stolem vedle Paľa Habery, chtěl nabídku odmítnout!

  Ben Cristovao lupa
  Ben Cristovao | Instagram

  Jen málo účastníkům talentových soutěží se povedlo skutečně uspět. Jedním z těch, který vyprodává několik koncertů týdně je Ben Cristovao. Proto není divu, že ho produkce oslovila jako porotce do nové řady Superstar, která startuje 24. února. „Upřímně jsem se toho trochu bál, protože Paľo je autorita! Ale musím říct, že pro mě je to super. První myšlenka byla to vzdát," svěřil Cristovao.  

  Nejtěžší role v jeho životě
   

   

  Pro zpěváka není ani tentokrát soutěž procházka růžovou zahradou. „Pro mě je to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy v životě dělal. Bolí mě, když někomu zničím sen. Na druhou stranu, když už já řeknu ne, tak si myslím, že je to opravdu pro dobrou věc a že tím toho člověka zachráním, aby se dál netrápil a mohl se věnovat jiným věcem,“ našel pro sebe zdůvodnění Ben, který před lety od Habery musel vyslechnout nejednu tvrdou kritiku.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...