Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZKROCENÁ DRAČICE!

  Agáta Prachařová: Už nejsem rebelka, nemám na to sílu!

  07.02.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Proslavila se hlavně skandály a pořádně proříznutou pusou. V poslední době je však Agáta Prachřová jako beránek. Nejen, že se dnes omlouvá své matce Veronice Žilkové za kritiku v její výchově, navíc jde v jejich stopách!

  Žilková, Agáta lupa
  Agáta s matkou Veronikou neměla vždy dobrý vztah. | Bleskove.cz

  „Kryšpín má horečku, tak leží. Mám děti teď oddělené, aby spolu nebyly a nenakazily se,“ vysvětlila Agáta Prachařová proč nepřivedla syna na akci, kde byl avizovaný, s tím, že kdysi kritizovala svoji maminku Veroniku Žilkovou ohledně její výchovy.„Já jsem ji možná kritizovala, protože jsem byla hloupá. Ale teď, když mám ty dvě děti, tak nechápu, jak ona zvládla pět. Já padám na hubu ze dvou, teď se jí můžu tak akorát klanět,“ řekla Agáta.  

  Kritiku matky lituji!
   

  Uvedla ale také, že počet jejích dětí pravděpodobně není konečný. „Já se tomu do budoucna vůbec nebráním. Teď bych si dala chvíli pauzu, ale jsem ještě mladá na to, abych řekla, že už končím s dětmi,“ vysvětlila Prachařová. Ta se chce vrátit do práce co nevidět, ale rozhodně to nebude ve velkém stylu jako dřive. "Rebelka Agáta je pryč, se dvěmi dětmi na to prostě nemám sílu.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...