Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAŠEL JI V TVÁŘI

  Michal David má další blondýnku!

  07.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Markéta Konvičková naše vynikající a sexy zpěvačka, která byla v poslední době v centru pozornosti hlavně díky soutěži „Tvoje tvář má známý hlas“, nyní nazpívala společnou píseň duet s Michalem Davidem. Píseň s názvem „Už svítá“, zazní premiérově v rámci chystaného letního turné Michala Davida 2018 a dokonce se k duetu chystá také jeho klipová verze.

  Michal David lupa
  Michal David | Showpix

  Markéta bude zároveň také hostem turné, a tak navazuje na své předchozí úspěchy a těší se na spolupráci. Málokdo asi ví, že Michal David se s Markétou zná už od jejich 15-ti let, kdy po jejím úspěchu v Superstar byl jedním z prvních autorů, který ji napsal jednu z prvních písní s názvem „Nenech mě čekat“.  

  Projedou spolu republiku!
   

  „Píseň od Michala, byla vlastně úplně první písní, kterou jsem měla možnost nahrát v profi studiu. Tenkrát to pro mne byl splněný sen a něco nepředstavitelného. Navíc to byla nádherná spolupráce. Dokonce mi moje první profesionální album pokřtili právě Michal s Leošem Marešem. Takže já se opravdu na spolupráci s Michalem v rámci jeho turné už moc těším. Jednak s ohledem na to, že se známe od mých začátků, a také proto, že jeho koncerty jsou vždy plné skvělých fanoušků, kteří dokážou vytvořit opravdu nazapomenutelnou atmosféru.“ říká Markéta

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...