Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  BÝT STÁLE MLÁD!

  Karel Gott dostal vzkaz od světové hvězdy! Chce si s ním zazpívat!

  06.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Žádosti o společný duet chodí Karlu Gottovi téměř denně. Nyní ale přišla výzva, která se jen tak neodmítá. Vzkaz svému kamarádovi Karlu Gottovi  poslal  frontman kapely Alphaville Marian Gold.

  Gott lupa
  foto | ShowPix

  Frontman Alphaville touží Slavíka znovu potkat a ještě jednou si s ním zazpívat svůj největší hit! Legendární Mistrova píseň Být stále mlád pochází právě z repertoáru německé skupiny Alphaville, která ho celosvětově proslavila pod názvem Forever Young. Gott s ní slavil úspěchy nejen u nás, ale i v sousedním Německu.  

  Už v říjnu bude jasno!
   

  S Marianem se během několika vystoupení spřátelili a ten teď vyslovil velké přání: „Ahoj, Karle, 4. října hrajeme v Praze a 5. října v Příbrami, to by byla skvělá příležitost, abychom se zase potkali. Trochu oslavili shledá- ní a taky měli možnost si společně zazpívat naši píseň, co si o tom myslíš? Budu se moc těšit, že tě uvidím. Měj se hezky,“ zaslal Gold vzkaz Gottovi. Naposledy spolu stanuli na jevišti v prosinci 2009 na pražském Žofíně, kdy skupina slavila 25 let svého působení. Na Gottovu odpověď se zatím čeká.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...