Pondělí 21. května 2018
svátek má Monika, zítra Emil

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BÝT STÁLE MLÁD!

  Karel Gott dostal vzkaz od světové hvězdy! Chce si s ním zazpívat!

  06.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Žádosti o společný duet chodí Karlu Gottovi téměř denně. Nyní ale přišla výzva, která se jen tak neodmítá. Vzkaz svému kamarádovi Karlu Gottovi  poslal  frontman kapely Alphaville Marian Gold.

  Gott lupa
  foto | ShowPix

  Frontman Alphaville touží Slavíka znovu potkat a ještě jednou si s ním zazpívat svůj největší hit! Legendární Mistrova píseň Být stále mlád pochází právě z repertoáru německé skupiny Alphaville, která ho celosvětově proslavila pod názvem Forever Young. Gott s ní slavil úspěchy nejen u nás, ale i v sousedním Německu.  

  Už v říjnu bude jasno!
   

  S Marianem se během několika vystoupení spřátelili a ten teď vyslovil velké přání: „Ahoj, Karle, 4. října hrajeme v Praze a 5. října v Příbrami, to by byla skvělá příležitost, abychom se zase potkali. Trochu oslavili shledá- ní a taky měli možnost si společně zazpívat naši píseň, co si o tom myslíš? Budu se moc těšit, že tě uvidím. Měj se hezky,“ zaslal Gold vzkaz Gottovi. Naposledy spolu stanuli na jevišti v prosinci 2009 na pražském Žofíně, kdy skupina slavila 25 let svého působení. Na Gottovu odpověď se zatím čeká.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...