Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RODINNÁ TRAGÉDIE!

  Samantha ze Sexu ve městě v slzách! Bratr spáchal sebevraždu! Prosila o pomoc na Twitteru!

  06.02.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Kim Cattrall, kterou čeští diváci znají především jako sexuchtivou Samanthu Jones, prožívá ty nejsmutnější chvíle ve svém životě. Z neznáme příčiny spáchal její bratr Christopher sebevraždu. Když zmizel, prosila své fanoušky o pomoc v hledání na Twitteru.

  Twitter lupa
  Twitter | Twitter

  Plná naděje napsala herečka v sobotu na sociální síť dojemnou prosbu. „To je můj bratr Christopher Cattrall nebo Chris, jak mu říkáme. Od úterý 30. ledna je nezvěstný. Klíče, telefon a peněženka zůstaly na stolea vchodové dveře odemčené. To se Chrisovi nepodobá. Nikdy by nenechal dům nezamčený se všemi věcmi na stole, navíc by tam nenechal svých sedm psů. Je to milý bratr. Prosím, pomozte nám ho přivést bezpečně domů. Prosím, šiřte tuto zprávu dál. Velmi děkuji za přečtení.“ Odmítala uvěřit, že by si její bratr šáhnul na život.  

  Do poslední chvíle doufala!
   

   

  Jen pár hodin po napsání smutné prosby se objevila na jejím profilu smutná zpráva. „S velikým smutkem já osobně a má rodina oznamujeme, že náš syn a bratr Chris Cattrall neočekávaně skonal. V tuto chvíli žádáme o respektování soukromí. Chceme poděkovat všem na sociálních sítích za lásku a podporu v tomto těžce zkoušejícím období." Tato zpráva tak ukončila pátrání. Podle zahraničních serverů, nebylo zjištěno cizí zavinění. Policie momentálně pátrá po důvodu, kvůli kterénu se Chris rozhodnul k dobrovolnému odchodu z tohoto světa.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...