Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Přiletí legenda!

  Rocková legenda Chris Norman míří do ČR! Můžete mít jeho autogram!

  04.02.2016 22:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Legenda nejen americké, ale světové rockové scény Chris Norman míří do ČR. Už v pátek dosedne na Letiště Václava Havla letadlo, kterým přiletí. Stane se také hlavní hvězdou Plesu Severočeských Patriotů, který se uskuteční v sobotu v KD v Ústí nad Labem.

  Norman Chris lupa
  Chris Norman míří do ČR a vystoupí na prestižním plese v Ústí nad Labem! | archiv

  Bývalý lídr skupiny Smokie Chris Norman se svou kapelou bude opravdovou hvězdou plesu a naplní tak podtitul plesu je pro rok 2016 “Tanec mezi hvězdami”.

   

  Také proto hvězdného Chrise Normana doplní ještě další stálice hudebního nebe. Představí se Big Band Felixe Slováčka, který doplní zpěvačka Jitka Zelenková a mladý nadějný swingový zpěvák Jan Smigmator.

   

  „Dalšími hosty pak budou Těžkej Pokondr, čtveřice Aleš Háma, Dalibor Gondík, Jakub Wehreberg a Hardy Marzuki jako Hamleti a Martin Hrdinka. Moderátorem večera bude Kamil Bílský z Hitradia FM,“ prozradil Bleskově.cz organizátor prestižní akce Libor Zajíček ml.

   

  Organizátoři plesu si již sedmou sezonu zakládají na několika aspektech. Každý ročník s sebou nese nějaký pod titul nebo téma, kterým je protknut celý večer.  

  Do ČR míří rocková legenda Chris Norman, který vystoupí na prestižním plese v Ústí nad Labem!
   

   

  Po tématech jako “plavba po Labi” nebo “ jízda po železnici” přišli další jako “James Bond”, “80. léta” či“Velký Gatsby”.

   

  „Každé dva roky pak náš Ples Patriotů pravidelně navštěvují zahraniční hudební hvězdy. Vše začalo v roce 2012 německou skupinou Alphaville, pokračovalo o dva roky později italským zpěvákem Umbertem Tozzim a v nastoleném trendu se drží ples i letos, když jsme si připravili lahůdku  právě v podobě Chrise Normana,“ říká Zajíček.

   

  Neméně důležitou součástí je udržení noblesní a vysoké společenské úrovně celé akce. Jednou z takových věcí je důsledné dodržování předepsaného dresscodu. Ples se koná pod záštitou primátorky Ústí nad Labem Věry Nechybové a pořádá ho agentura Crazy Production ve spolupráci s Kulturním střediskem města Ústí nad Labem.

   

  „Ples bude probíhat ve všech třech sálech Kulturního domu. Hvězda večera Chris Norman se svou kapelou, který zazpívá ty největší hity od Smokie i jeho sólové kariéry jako jsou “Living Next Door to Alice”, “Midnight Lady” nebo “Don't Play Your Rock 'n' Roll to Me” a další. Na něj pak naváže nesmrtelné duo Těžkej Pokondr. Celý program pak ukončí DJ Martin Hrdinka se svojí diskotékou ve velkém sále a výběre těch největších hitů 70. až 90. let, „ láká Zajíček.

   

  Ples má i charitativní podtext. Možnost pomáhat je důležitou a již tradiční součástí Purum-Plesu Severočeských Patriotů. Stejně jako v minulých ročnících i v letošním roce spolupracují organizátoři s nadačním fondem Plamínek naděje a budou se snažit pomoci těm, kteří to potřebují a sami už to těžko zvládají. Vstupenky jsou k dostání v rozmezí od 500 do 900 korun v OC Forum v Ústí nad Labem.

   

  Pokud i vy chcete vidět na vlastní oči Chrise Normana, máte unikátní šanci. Přijďte v pátek na 15:50 na letiště Václava Havla a můžete získat autogram této velké světové rockové hvězdy.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...