Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RADOST AŽ NA KOST

  Janek Ledecký má tisíc důvodů k radosti

  11.01.2018 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jankovi Ledeckému ke štěstí nic nechybí. Zdá se, že žije ideální život bez starostí. Nebo je to jinak?

  Janek Ledecký lupa
  Z malého lyžaře vyrostl muzikant | Archiv Ledeckého

  Muzikál IAGO Janka Ledeckého, který měl premiéru v Divadle Hybernia minulý rok na podzim, opět startuje na konci ledna. Role zákeřného intrikána ho nesmírně baví. „Ještě jsem nehrál roli, kterou bych si takhle užíval. Iago je od dob Shakespeara absolutně nejlíp napsaný záporák. Navíc má výhodu, že je napsaný tak, že je zábavný,“ pochválil s tím, že už se nemůže dočkat, až se opět začne hrát.  

  Pod vánočním stromkem našel velké překvapení
   

  Ještě v lednu ho také čeká několik milých povinností. „V lednu, mezi závody Ester, stihnu ještě pár koncertů, co se nevešly do vánočního turné. Střídavě tak budu s Ester na horách a koncertovat. A poslední lednový víkend mě čekají představení IAGA. Těším se jak malé děcko," dodal.

   

  Janek Ledecký miluje nejen muziku, ale i zimní sporty a velmi zdatně ovládá lyže i snowboard. Dcera Ester zdědila vášeň pro tyto aktivity po tátovi a nutno říci, že v letošní sezóně se jí opět velmi daří. „Ester poctivě trénovala i během Vánoc a já jsem jí samozřejmě při trénincích asistoval. Počasí bylo příšerné, ale tréninky očividně kvalitní. Hned ze Špindlu jsme se přesunuli do Rakouska, kde Ester vyhrála už třetí paralelní obřák Světového poháru ve snowboardingu v sezóně,“ pochlubil se hrdě výsledky své dcery a talentované sportovkyně.

   

  Na Vánoce se letos vydali právě do Špindlerova Mlýna, kam se s manželkou a dětmi odstěhovali, když byly jejich děti malé. „Byli jsme po pěti letech ve Špindlu, ve velké rodinné sestavě. Dárků jsem dostal určitě víc, než zasloužím,“ prozradil. Pod stromečkem ho čekalo i jedno velké překvapení, ze kterého má obrovskou radost. „Dostal jsem parádní červenou kytaru telecaster. Ještě jsem na tak povedenou kytaru nehrál," prozradil.

   

  Novoroční předsevzetí si zpěvák prý raději nedává. Poslední den v roce strávil také se svojí rodinou a celý večer se nesl spíše v poklidném duchu. „S Jonášem jsme hráli na kytary, celá rodina jsme hráli Aktivity a pak se z terasy dívali na ohňostroj ve Svatém Petru. Nebyla mlha, takže byl nejenom slyšet, ale i vidět," popsal závěr roku. Nyní se těší na další zážitky. „Nejvíc se těším na koncerty s novou kytarou. Na Ester na závodech. Na Jonáše a jeho novou výstavu. Na to že si zlepším řezaný oblouk na prkně. Na dobrý vítr v létě na Lefkádě. No a pak ještě pár přání, která si nechám pro sebe...a samozřejmě na IAGA, baví mě to čím dál víc!"

  FOTO: Muzikál IAGO a soukromý archiv Janka Ledeckého

  mak | bleskove.cz

  Témata: Janek Ledecký
  Komentáře ke článku
  loading...