Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SPOKOJENÁ MODERÁTORKA

  Lucie Borhyová má skvělého bráchu - a její dcera také!

  10.01.2018 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Televizní moderátorka Lucie Borhyová si užila pohodové svátky s celou rodinou, ale nyní už opět pilně pracuje a jí zdravě!

  Lucie Borhyová lupa
  Lucie Borhyová vyhlíží třetího životního partnera | Showpix

  Devětatřicetiletá moderátorka v letošním roce oslaví již čtvrté narozeniny své dcery Lindy. O pět let starší bráška Lucas je prý skvělý. "Je úžasný! Vždycky říkám, že bych chtěla takového bráchu. Já si teda na svého nemůžu stěžovat, ale Lucas je fantastický,“ uvedla Lucie v rozhovoru pro iDNES.cz. „Je to takový ten starší brácha, který na ni nedá dopustit. Bezmezně ji miluje a hlavně si s ní hraje. Linduška je díky staršímu bráchovi dost napřed, takže ve třech letech vlastně je schopná stavět lego a další věci," doplnila šťastná maminka.  

  Sexy moderátorka se snaží jíst zdravě
   

  Kromě svých dětí si vánoční svátky užívala i s dalšími rodinnými příslušníky. "My jsme vždycky všichni pohromadě. S dětmi, s mými rodiči, s mým bráchou a jeho přítelkyní a dokonce přijela i babička ze Slovenska. Akorát jsme vždycky u nás doma, protože děti si pak nemusí stěhovat tu kupu dárků a neděláme velké přesuny,“ prozradila pro iDNES.cz. Zda by příští svátky již mohla slavit i s nějakým novým přítelem, neřekla.

   

  Zatímco na bratra měla štěstí, na životního partnera zatím ne. Syna Lucase Papadakise (narodil se 11. prosince 2008) má s řeckým podnikatelem Nico Papadakisem. Dceru Lindu (narozena 25. června 2014) s kolegou Michalem Hrdličkou.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Lucie Borhyová
  Komentáře ke článku
  loading...