Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SPOKOJENÁ MODERÁTORKA

  Lucie Borhyová má skvělého bráchu - a její dcera také!

  10.01.2018 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Televizní moderátorka Lucie Borhyová si užila pohodové svátky s celou rodinou, ale nyní už opět pilně pracuje a jí zdravě!

  Lucie Borhyová lupa
  Lucie Borhyová vyhlíží třetího životního partnera | Showpix

  Devětatřicetiletá moderátorka v letošním roce oslaví již čtvrté narozeniny své dcery Lindy. O pět let starší bráška Lucas je prý skvělý. "Je úžasný! Vždycky říkám, že bych chtěla takového bráchu. Já si teda na svého nemůžu stěžovat, ale Lucas je fantastický,“ uvedla Lucie v rozhovoru pro iDNES.cz. „Je to takový ten starší brácha, který na ni nedá dopustit. Bezmezně ji miluje a hlavně si s ní hraje. Linduška je díky staršímu bráchovi dost napřed, takže ve třech letech vlastně je schopná stavět lego a další věci," doplnila šťastná maminka.  

  Sexy moderátorka se snaží jíst zdravě
   

  Kromě svých dětí si vánoční svátky užívala i s dalšími rodinnými příslušníky. "My jsme vždycky všichni pohromadě. S dětmi, s mými rodiči, s mým bráchou a jeho přítelkyní a dokonce přijela i babička ze Slovenska. Akorát jsme vždycky u nás doma, protože děti si pak nemusí stěhovat tu kupu dárků a neděláme velké přesuny,“ prozradila pro iDNES.cz. Zda by příští svátky již mohla slavit i s nějakým novým přítelem, neřekla.

   

  Zatímco na bratra měla štěstí, na životního partnera zatím ne. Syna Lucase Papadakise (narodil se 11. prosince 2008) má s řeckým podnikatelem Nico Papadakisem. Dceru Lindu (narozena 25. června 2014) s kolegou Michalem Hrdličkou.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Lucie Borhyová
  Komentáře ke článku
  loading...