Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VE ŠKOLE NEBYLA OBLÍBENÁ

  Zpěvačku Pink spolužáci nenáviděli!

  10.01.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačku Pink neměli v mládí rádi. Mezi spolužáky neměla skutečné přátele a negativní vztahy měla i s učiteli. Nezvou ji ani na společné školní srazy.

  Pink lupa
  Právě komplikovaná osobnost je zdrojem kreativní energie a síly | Showpix

  Osmatřicetiletá zpěvačka Pink je sice slavná a bohatá, s přáteli to ale má složitější. Její komplikovaná povaha totiž mnoha lidem nevyhovuje. A bylo to tak již ve škole. „Když pořádali sraz po deseti letech, kontaktovali mě, aby mi dali vědět, že mě nikdo nezve! Nenáviděli mě," svěřila se zpěvačka na internetu.  

  Umělci mívají komplikovanou povahu
   

  "Když jsem získala smlouvu na práci ve skupině Choice, ostatní holky se po vystoupení vracely do své školy v New Jersey a já zase do své v Pensylvánii. Přivezla jsem jim koláčky, ale byla jsem ihned ze školy vypovězena," doplnila Pink s tím, že střední školu nakonec nedokončila. A hlavní důvod? "Neměla jsem ráda autority,“ konstatovala. Školní autority přitom nemá ráda většina žáků. Málokdo z těch, co nedokončí studia, to pak ale dotáhne tak daleko, jako právě Pink.

   

  Americká hvězda se více, než o studium vždy zajímala o gymnastiku. "Jako malá jsem chtěla v gymnastice soutěžit na olmypiádě, ale vykopli mě, tak teď se ráda vysmívám svým trenérům gymnastiky,“ dodala Pink, která má s manželem Careym Hartem (42) dceru Willow (6) a syna Jamesona (1).

  mak | bleskove.cz

  Témata: Pink
  Komentáře ke článku
  loading...