Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

  Šokující otevřenost české krásky! Co miluje Miss Supranational?

  08.01.2018 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Čtyřiadvacetiletá kráska Tereza Vlčková si užila romantické Vánoce s přítelem, který ji zaskočil nečekaným dárkem. A čím ho potěšila ona?

  Vlčková a Toman lupa
  Zamilovaná dvojice si ráda dává neobvyklé dárky | Marek Toman

  Tereza Vlčková prožívá nádherné období. Úspěšně se zhostila role Miss Supranational a reprezentuje Českou republiku na nejrůznějších zahraničních soutěžích. Patřičně hrdý je na ni také její přítel Marek Toman, se kterým se rozhodně nenudí. „Baví mě dávat vtipné dárky, takže kromě tradičních dárků jsem svou milou potěšil také čokoládovým vibrátorem, protože ona prostě čokoládu miluje, takže ho hned snědla,“ prozradil zamilovaný Marek a přiznal, že sám dostal od Terezy nejen mikrofon, který jakožto moderátor určitě využije, ale také prášky na pročištění jater. „Čeká nás ještě dlouhá sezóna na horách, tak se budou hodit,“ vysvětlil pro Bleskově.cz.  

  Dvojice stráví dva týdny plavbou po oceánu
   

  Společný čas si v těchto dnech vychutnávají plnými doušky, protože jindy bývají příliš pracovně vytížení. „I když je málo času, tak si na sebe čas najdeme a večer třeba společně vaříme,“ popsal Marek. Jídelníček ale v posledních měsících výrazně změnili. „V průběhu soutěží krásy jsem se naučila stravovat zdravě a pravidelně, tedy se i doma snažím jíst spíše zdravá jídla. Rádi si dáme třeba ryby, sushi, olivy a kvalitní sýr. Oba milujeme italskou kuchyni,“ svěřila se Tereza Vlčková, která se vyzná nejen v dobrém jídle, ale také ve víně. „S přítelem jezdíme každý rok pomáhat do vinohradu k Bzenci a pak máme celoroční zásoby toho nejlepšího moravského vína,“ doplnila. Postavu si udržuje každodenním sportováním. Pokud není v posilovně, tak běhá, případně s přítelem lyžuje v Rakousku.

   

  „Teď mě ale čeká také focení kampaní a módní přehlídky. Také se v roli porotkyně zúčastním castingů nového ročníku České Miss,“ naznačila budoucí plány pro Bleskově.cz. Marek pro ni ale chystá překvapení. „Moje sestra si koupila loď a pluje kolem světa a my s Terezkou ji ještě teď v zimě navštívíme a strávíme dva týdny na dalekém oceáně,“ svěřil se Marek pro Bleskově.cz.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...