Čtvrtek 22. března 2018
svátek má Leona, zítra Ivona
  ŠOKUJÍCÍ SMUTNÁ ZPRÁVA

  Zemřel slovenský herec Marián Labuda

  05.01.2018 15:17 / celebrity google+ twitter facebook

  Nečekaná smutná událost zasáhla všechny příznivce slovenského herce Mariána Labudy. Po kolapsu zemřel v bratislavské nemocnici ve věku 73 let. Na vině je zřejmě i cukrovka.

  Labuda lupa
  Populární herec měl velké zdravotní potíže | Archiv

  Dnes po obědě náhle zkolaboval významný herec Marián Labuda, kterého dlouhodobě trápila silná cukrovka. Podle slovenských médií Labuda odcházel ze svého domu v Borinke, kde bydlel a při nastupování do auta se mu udělalo zle. "Okamžitě dorazili přivolaní záchranáři, kteří se ho snažili oživit, ale bohužel, neúspěšně," popsali svědci slovenským médiím.  

  Úžasný člověk i herec bude všem chybět
   

  "V červenci 2016 se mu stalo to samé. Tenkrát se mu také udělalo při odchodu z domu zle," uvedli sousedé, kteří Labudovi zavolali záchranku- Zatímco tehdy se v nemocnici zotavil, dnes mu již lékaři nepomohli. Po Labudovi zůstala manželka Viera Labudová a syn Marián Labuda ml., který je také herec.

   

  Labuda se narodil ve středoslovenské obci Hontianske Nemce v roce 1944. V Bratislavě vystudoval Vysokou školu múzických umění. Hrál ve Slovenském národním divadle, od roku 1967 pak v Divadle Na korze a pak na Nové scéně. Spolupracoval i českými scénami.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Labuda
  Komentáře ke článku
  loading...