Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠOKUJÍCÍ SMUTNÁ ZPRÁVA

  Zemřel slovenský herec Marián Labuda

  05.01.2018 15:17 / celebrity google+ twitter facebook

  Nečekaná smutná událost zasáhla všechny příznivce slovenského herce Mariána Labudy. Po kolapsu zemřel v bratislavské nemocnici ve věku 73 let. Na vině je zřejmě i cukrovka.

  Labuda lupa
  Populární herec měl velké zdravotní potíže | Archiv

  Dnes po obědě náhle zkolaboval významný herec Marián Labuda, kterého dlouhodobě trápila silná cukrovka. Podle slovenských médií Labuda odcházel ze svého domu v Borinke, kde bydlel a při nastupování do auta se mu udělalo zle. "Okamžitě dorazili přivolaní záchranáři, kteří se ho snažili oživit, ale bohužel, neúspěšně," popsali svědci slovenským médiím.  

  Úžasný člověk i herec bude všem chybět
   

  "V červenci 2016 se mu stalo to samé. Tenkrát se mu také udělalo při odchodu z domu zle," uvedli sousedé, kteří Labudovi zavolali záchranku- Zatímco tehdy se v nemocnici zotavil, dnes mu již lékaři nepomohli. Po Labudovi zůstala manželka Viera Labudová a syn Marián Labuda ml., který je také herec.

   

  Labuda se narodil ve středoslovenské obci Hontianske Nemce v roce 1944. V Bratislavě vystudoval Vysokou školu múzických umění. Hrál ve Slovenském národním divadle, od roku 1967 pak v Divadle Na korze a pak na Nové scéně. Spolupracoval i českými scénami.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Labuda
  Komentáře ke článku
  loading...