Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY

  Křížková jezdila na rolbě, Hüttnerová už nechce hory ani vidět!

  05.01.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Hodně veselé bylo setkání zpěvačky Hanky Křížkové s malířkou Ivou Hüttnerovou. Pochlubily se, jak trávily Vánoce i Silvestra a přidaly neskutečné zážitky z hor.

  Křížková a Hüttnerová lupa
  Kamarádky Křížková a Hüttnerová na besedě v Praze | Archiv

  Na hory už nikdy!, zdůraznila herečka, malířka a spisovatelka Iva Hüttnerová. „Mě na hory už nikdo nedostane. Já od mala nemám ráda zimu, sníh, jak to studí," svěřila se. "Ale jednou jsem se nechala přesvědčit a taky naposled. Strávila jsem na tom místě sotva půl hodiny, protože jsem si po uklouznutí na schodech u hotelu způsobila trojnásobnou tříštivou zlomeninu kotníku a na dalšího půl roku jsem měla vystaráno," popsala nepříjemnou zkušenost. "Má to ale výhodu, dneska už mě rodina na takové radovánky nenutí. Ať si to užijí sami, mě to stačilo,” dodala s úsměvem při talk show v unikátním pražském Muzeu Grévin Iva Hüttnerová.  

  Křížková si zasněžené hory oblíbila až v pozdějším věku
   

  Zcela jiný vztah má k horám představitelka mnoha muzikálových rolí a zpěvačka s jedním z nejsilnějších a nejčistčích hlasů u nás Hanka Křížková. „Já jsem si na horách užívala. A kdyby mi před časem někdo řekl, že strávím Silvestra na lanovce, na hotelu na sjezdovce a budu jezdit na rolbě, tak si budu klepat na čelo,” usmívala se Křížková, která přiznala, že do rolby jí pomáhali tři chlapi, z ní už slezla pohodlně sama. Sice nelyžuje, ale zasněžené Krkonoše si s přáteli v Peci užili náramně.

   

  Obě dámy pobavily publikum a přidaly také různé rady pro hospodyňky. "Třeba na skvrny, umyvadlo či záchodovou mísu zkuste vzít mouku, sůl a ocet, uděláte si takovou kašičku a to se to pak jenom leskne. Zkuste to, funguje to,” dodala Hüttnerová, která hraje i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jezdí po besedách a stále maluje své obrázky.

   

  Její kolegyně Hanka Křížková, kromě toho, že hraje v několika muzikálech, jako Dracula, Carmen, Sibyla, Mefisto, bude zkoušet i další - Shreka a jezdí se svými recitály či talk show po republice.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...