Čtvrtek 22. března 2018
svátek má Leona, zítra Ivona
  NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY

  Křížková jezdila na rolbě, Hüttnerová už nechce hory ani vidět!

  05.01.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Hodně veselé bylo setkání zpěvačky Hanky Křížkové s malířkou Ivou Hüttnerovou. Pochlubily se, jak trávily Vánoce i Silvestra a přidaly neskutečné zážitky z hor.

  Křížková a Hüttnerová lupa
  Kamarádky Křížková a Hüttnerová na besedě v Praze | Archiv

  Na hory už nikdy!, zdůraznila herečka, malířka a spisovatelka Iva Hüttnerová. „Mě na hory už nikdo nedostane. Já od mala nemám ráda zimu, sníh, jak to studí," svěřila se. "Ale jednou jsem se nechala přesvědčit a taky naposled. Strávila jsem na tom místě sotva půl hodiny, protože jsem si po uklouznutí na schodech u hotelu způsobila trojnásobnou tříštivou zlomeninu kotníku a na dalšího půl roku jsem měla vystaráno," popsala nepříjemnou zkušenost. "Má to ale výhodu, dneska už mě rodina na takové radovánky nenutí. Ať si to užijí sami, mě to stačilo,” dodala s úsměvem při talk show v unikátním pražském Muzeu Grévin Iva Hüttnerová.  

  Křížková si zasněžené hory oblíbila až v pozdějším věku
   

  Zcela jiný vztah má k horám představitelka mnoha muzikálových rolí a zpěvačka s jedním z nejsilnějších a nejčistčích hlasů u nás Hanka Křížková. „Já jsem si na horách užívala. A kdyby mi před časem někdo řekl, že strávím Silvestra na lanovce, na hotelu na sjezdovce a budu jezdit na rolbě, tak si budu klepat na čelo,” usmívala se Křížková, která přiznala, že do rolby jí pomáhali tři chlapi, z ní už slezla pohodlně sama. Sice nelyžuje, ale zasněžené Krkonoše si s přáteli v Peci užili náramně.

   

  Obě dámy pobavily publikum a přidaly také různé rady pro hospodyňky. "Třeba na skvrny, umyvadlo či záchodovou mísu zkuste vzít mouku, sůl a ocet, uděláte si takovou kašičku a to se to pak jenom leskne. Zkuste to, funguje to,” dodala Hüttnerová, která hraje i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jezdí po besedách a stále maluje své obrázky.

   

  Její kolegyně Hanka Křížková, kromě toho, že hraje v několika muzikálech, jako Dracula, Carmen, Sibyla, Mefisto, bude zkoušet i další - Shreka a jezdí se svými recitály či talk show po republice.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...