Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROTIALKOHOLNÍ LÉČBA

  Martin Zounar nastoupil do léčebny!

  06.01.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Alkohol je tvrdá droga a mnoho lidí to s ním zejména ve stresu přehání. Rád si připije i herec Martin Zounar a proto už mezi vánočními svátky skončil v léčebně!

  Martin Zounar lupa
  Martin Zounar | Showpix

  Nový rok vítal Martin Zounar sklenkou vody v léčebně v Červeném Dvoře. Důvod? Rád si užívá života i alkoholu! "Jsem požitkář a někdy si prostě potřebuji pročistit hlavu alkoholem. Věci se ale snažím mít pod kontrolou, proto jsem se rozhodl tři týdny strávit v Červeném Dvoře," vysvětlil Zounar médiím. Nejde přitom o odvykací kúru, jedná se o léčebný terapeutický program, který ho má dostat do pohody, aby se v budoucnu podobným excesům vyvaroval. Podobný pobyt prý plánuje každého půl roku.  

  Herec stráví v léčebně tři týdny
    

  "Jsem rád, že tu můžu pobýt, že se můžu zklidnit a dát věci dohromady. Tak jako někdo jezdí do lázní, já jsem tady. Dávám si tady některé věci do klidu, aby mě zbytečně po půl roce nenavštěvovaly," svěřil se Zounar pro TN.cz s tím, že pobyt v léčebně plánoval již od října.

   

  "Strávil jsem nádherný Vánoce v rodinném kruhu, pak jsem zrealizoval už naplánovanou věc, což je myslím v pořádku. Vždycky je lepší tomu předejít," cituje Zounara TN.cz. Potíže s alkoholem či drogami hledala v Červeném Dvoře také moderátorka Tereza Pergnerová, zpěvák Martin Kocián nebo herec Oldřich Kaiser.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...