Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZRÁDNÁ RAKOVINA

  Pomeje bojuje o život - museli mu proříznout krk!

  04.01.2018 12:12 / celebrity google+ twitter facebook

  Třiapadesátiletý herec a producent Jiří Pomeje bojuje o život v nemocnici. Hospitalizován byl se zápalem plic. Kruté bolesti a závažnost situace přiměla lékaře k proříznutí krku! Šlo o vteřiny!

  Jiří Pomeje s manželkou Andreou lupa
  Jiří Pomeje s manželkou Andreou před rokem | Showpix

  Jiří Pomeje bojoval s rakovinou hladovkou, ale to nepomohlo. Nyní zápasí také se zápalem plic. Od konce prosince je proto hospitalizovaný v nemocnici. Podle informací Blesku se v noci dusil a lékaři museli přistoupit ke krajnímu řešení - takzvané tracheotomii, tedy proříznutí průdušnice a zavedení kanyly!  

  Jirkovi hrozí absolutní ztráta hlasu i další potíže
   

  Informace Blesku potvrdila i Pomejeho manželka Andrea. "V jednu hodinu v noci se Jirka začal dusit, tak musel okamžitě na operaci. Museli mu provést tracheotomii, aby mohl dýchat," přiznala Andrea s tím, že hercův stav je teď stabilizovaný.

   

  Pomejeho organismus je výrazně oslabený nedávnou 42 dní trvající hladovkou. Tou se herec pokoušel zvrátit průběh rakoviny hrtanu. "Jirka se hladovkou rakoviny nezbavil," uvedla nedávno Andrea. "Pouze se zastavila, což je podle předchozího agresivního chování tumoru velký úspěch. Tuto alternativu lékaři nepodporují. Je to cesta proti jejich postupům. Může mít spousty rizik, a proto se do ní nepouštějte, pokud váš stav je ohrožený, například nízká váha, špatný tlak, metabolické problémy atd. Jirka měl nadváhu a neměl žádné další zdravotní komplikace," napsala Pomeje na sociální síti.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Jiří Pomeje
  Komentáře ke článku
  loading...